Jak se obléknout ve volném čase

Mnoho mužů preferuje volnočasové oblečení před formálním oděvem. Neformálním, tedy oblečením na volný čas, lze nazvat téměř vše, co se prakticky nehodí na žádnou slavnostní událost, zkrátka takové oblečení, které nosíte běžně. Nejoblíbenějším neformálním oblečením mužů jsou rifle a košile.

Jak správně kombinovat pánské rifle a pánskou košili?

Podle etikety odívání se oba kusy oblečení k sobě příliš nehodí. Rifle jsou považovány za velice neformální pánské oblečení.
Rifle se však nehodí ani na neformální den do kanceláře, ale na setkání s kamarády se hodí perfektně. Muži ale vědí, že v pánské košili vypadají mnohem elegantněji a jsou více sexy. Pro volný čas se velice hodí košile slim, kterou můžete nechat volně přes džíny.
Slim košile rovnoměrně obepíná vaše tělo včetně paží. Příliš volná košile vám zbytečně přidá kila navíc. Spodní díl pánské košile je vhodné mít vykrojený v bocích, se zadním dílem o pár centimetrů delším.

Nebojte se kombinovat

K tmavším odstínům džínsů ladí většina pánských košil a vzorů látek. Tmavé džíny a černá košile z vás udělá žádaného muže. Pro odlehčený denní styl zvolte světle modré džíny a světlou či bílou košili, košili nechte ležérně přes džíny.
Při kombinování pánské košile a džínsů nezapomeňte na důležité maličkosti, které mohou za celkový dojem z vašeho outfitu. Pokud je košile příliš dlouhá, opticky vám zkracuje délku nohou, budete vypadat menší. Chcete-li vzbudit dojem, že jste vyšší, zvolte kratší košile, nebo je zasuňte do džín, čímž posunete rodzělení těla o pár centimetrů výš k pasu. Vyzkoušejte také další barvy a vzory košil. Na odpolední nebo večerní párty si oblečte košili se svislým proužkem. V létě se rozhodně nebojte košile v barvě růžové, modro růžové či modro žluté. Nevyhýbejte se ani vzorům, velice oblíbené jsou čtverce.


Foto: Pixabay


Zdroj foto: Pixabay

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*