Bez dlouhé sukně se na začátku podzimu neobejdete


Dlouhé sukně jsou ženami často zatracovány, což je velká škoda. Hodně z nás se jejich nošení vyhýbá ze strachu, že jim dlouhý střih jednoduše nesluší. Jiné po nich nesáhnou z toho důvodu, že zkrátka neví, s jakým dalším kouskem je vhodně zkombinovat, aby to vypadalo dobře. Dlouhé sukně často schováváme na samotném dně šatních skříní, v obchodech kolem nich procházíme, aniž bychom jim věnovali jediný pohled a pravda je přitom taková, že si to vůbec nezaslouží.

Když je totiž umíte nosit, pomohou vám vytvořit opravdu zajímavé outfity, se kterými na své okolí zaručeně uděláte dojem!

S čím dlouhé sukně na podzim unosíte?

Možná i vy patříte k ženám, které se nošení dlouhých sukní vyhýbaly širokým obloukem, vědomě jste je přehlížely nebo si o nich dokonce myslely, že vůbec nejsou trendy. V následujících řádcích vám dám hned několik tipů, s čím dlouhou sukni teď na podzim unosíte.

Tak co říkáte, necháte se inspirovat?

Dlouhá sukně + rolák

Není jednodušší kombinace, nežli dlouhá sukně a rolák. Rolák k podzimu patří, a pokud vám jeho nošení nijak nevadí, neváhejte si jej obléknout právě k sukni. Vytvoříte elegantní look, ve kterém můžete s klidným srdcem vyrazit třeba do práce. Pamatujte, že v jednoduchosti se skrývá krása a tady jí je až až!

Dlouhá sukně + džínová bunda

Džínová bunda je jedním z podzimních trendům, ke kterým se každoročně vracíme a ani letos tomu nebude jinak. V kombinaci s dlouhou sukní to zkrátka nemůže dopadnout jinak, nežli skvěle. Pro teplejší podzimní dny je to jasná trefa do černého!

Dlouhá sukně + košile

Ani kombinace dlouhé sukně a košile rozhodně nebude vypadat špatně. Košile patří mezi základní kousky šatní skříně každé ženy, tak proč jí nespojit s kouzlem sukně sahající až ke kotníkům?

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like