Víte, co je bodystocking?

Každá žena touží po tom, aby za každých okolností vypadala dobře. Proto je pro ni výběr spodního prádla velmi důležitý, obzvlášť, pakliže se jedná o prádlo erotické. Bodystocking je velmi odvážným erotickým prádlem, které i přes prvotní možné zaváhání je tou nejlepší volbou, jak udělat své tělo ještě krásnější a svůdnější. A co je naprosto úžasné, jde o perfektní kousek prádla vhodný i pro ženy kyprých tvarů.

Co je bodystocking?

Bodystocking je nevšední erotické spodní prádlo, které i přes svou poměrně dlouhou historii, je stále na českém trhu stále ještě velmi tajuplnou a neobjevenou záležitostí. A je to škoda, protože pokud toužíte po svůdném prádle, které by vám vylepšilo figuru, je bodystocking tou nejlepší volbou. Jde totiž o velmi lichotivé prádlo, které má podobu celotělových punčocháčů. Velmi jemná síťovina dokonale obepne celé tělo, které zpevní, zformuje a nechá vyniknout vašim křivkám. Bodystocking hrdě prezentuje veřejnosti, že i erotická móda nemusí být za každou cenu vulgární, ale i vkusná a elegantní.

Z čeho jsou celotělové punčocháče vyrobeny?

Prádlo je vyrobeno z pevné, ale zároveň i pružné síťoviny, jež můžete opakovaně použít. Vybírat si můžete z rozsáhlé nabídky vzorů. Ty nejjednodušší mohou mít podobu, která může připomínat rybářskou síť, ale existují i mnohem rafinovanější (či decentnější) modely, jež zdobí geometrické vzory, květinky apod. Rozmanitý je i střih, kdy prádlo může mít dlouhé rukávy, tříčtvrteční rukávy, zavazování okolo krku i špagetová ramínka, hluboký výstřih i nevšední zapínání mezi prsy. Některé modely zakrývají celé tělo a jiné odhalují intimní partie.

 

Nestyďte se a vyzkoušejte bodystocking, samy se přesvědčíte, jak moc je toto erotické prádlo nevšední a zajímavé nejen pro vás, ale i pro vaši drahou polovičku. Pořídit si je můžete za velmi příznivou cenu.


Foto: Pixabay

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like