A vy máte jasno? Trenky vs slipy

Existuje několik zaručených témat, které rozpoutají ohromnou debatu, jedním z nich jsou trenýrky versus slipy. Nadšenci jedné, či druhé strany, se najdou jak mezi muži, tak i mezi ženami. Muži nejvíce řeší stránku pohodlí a zvyku, ženy zase slušivosti. Jen málokdo se však zamyslí nad zdravotní stránkou nošení. A to by tedy měli! Protože tento rozdíl je poměrně zásadní.

Těsné slipy vám totiž pánové mohou pěkně zavařit!

Nejde zde však pouze o plodnost, ale přímo o vaše “nádobíčko”. Výzkumný tým z Harvardu totiž prokázal, že až 75% mužů s rakovinou varlat nosili slipy. Děje se tomu tak proto, že varlata, která potřebují přirozené chlazení, jsou ve slipech stisknuta k sobě a zároveň přitlačena k tělu, čímž je jejich chlazení nejenže eliminováno, ale navíc jsou ještě k tomu zahřívána. Pakliže nosíte slipy pravidelně po dobu několika let, neštěstí může být velmi rychle na světě.

Trenky jsou proto jasná volba!

Trenky a o něco upnutější boxerky, jsou proto jasnou volbou, nejenže jsou zdraví prospěšné, ale rovněž jsou ženami označeny za nejvíc sexy. Chcete-li tedy ochránit své zdraví a líbit se ženám, hoďte slipy do popelnice a místo nich si nakupte pořádnou hromadu trenýrek a boxerek. Ty nejlepší mají délku pod zadek, nejsou příliš upnuté, ale ani příliš volné a zdobí je proužky, kárový vzor anebo také nějaké veselé vtipné motivy.

Moderní trenýrky se pak neobejdou bez bambusového a stříbrného vlákna, které z nich pak dělají antialergenní a antibakteriální kousky prádla, jež vás ochrání před infekcí i nepříjemnou vyrážkou. Nevýhodou trenýrek je snad jen nutnost úpravy uložení přirození a varlat v případě oblékání do kalhot. Tomu se však můžete vyhnout v případě, že místo trenýrek sáhnete po upnutějších boxerkách. Při jejich nákupu dbejte na to, aby nešlo o padělky. Takové prádlo je totiž nejen nekvalitní, ale může obsahovat látky, které jsou karcinogenní.


Foto: Pixabay

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like