6 jednoduchých tipů, jak si prodloužit nohy

I když k vám příroda nebyla štědrá, nemusíte si zoufat, stále existuje velký počet triků, jak ji oklamat. To platí i v případě krátkých nohou. Jejich délku můžete opticky ovlivnit tím, co budete mít na sobě. Nejde však pouze o boty, ale i o halenky, topy a košile. Pokud chcete mít dlouhé nohy, všechno musí být tip top.

 

  1. Samozřejmě, že základem dlouhých noh jsou podpatky. Vůbec nejvíce vaše nohy prodlouží jehlové podpatky, lodičky, otevřené boty a béžové nebo tělové odstíny. Důležité také je, aby špička bot nebyla příliš kulatá.
  2. Velkým pomocníkem při tvorbě dlouhých noh jsou krátké sukně. Mini sukně vás prodlouží celkově, nejen vaše nohy. Když už si však nemůžete dovolit sexy krátké sukně, oblečte si na sebe maxi sukni s rozparkem. Tyto sukně jsou nejenže ohromně sexy, ale svým lehkým poodhalováním noh vytváří dojem dlouhých a štíhlých nožek.
  3. Pakliže chcete vzbudit dojem, že vaše nohy jsou nekonečné, držte se jednoho tónu. Punčochy, kalhoty, sukně i boty, mějte vždy v jednom tónu. Pozor! Linie nohou nesmí být přerušena! Kalhoty proto musí být dlouhé a padat přes boty. Boty zase nesmí sahat ke kotníkům anebo nártům a rozhodně je nesmí zdobit žádné pruhy a pásky.
  4. Vysoký pas nesluší pouze ženám, které potřebují zamaskovat nějaké to kilo, ale i těm ženám, které touží (alespoň opticky) po dlouhých nohách. Budí totiž iluzi, že vaše nohy začínají o něco výše, než jak tomu je doopravdy. Při nošení takových kalhot však košile, halenky a topy zapravujte do kalhot, pas musí být pro tento dojem odkryt.
  5. Nohy prodlouží kalhoty se zvýšeným pasem, široké kalhoty, kalhoty padající přes kotníky a také i kalhoty se svislými pruhy nebo pruhy na bočních stranách. Vyhněte se však kapsám a zipům, ty naopak nohy opticky zkracují.
  6. Dlouhé tuniky, košile a halenky volně splývající přes boky nejsou pro vás tím pravým ořechovým. Pro prodloužení linie noh potřebujete pravý opak. Ideální jsou pro vás proto naopak zkrácené vrchní díly a zapravování halenek, košil a triček do kalhot i sukní.

 


Foto: Pixabay

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like