Boty na podzim, které zkrátka musíte mít!


Také už si začínáte prohlížet boty na podzim? Chodíte kolem regálů a jako mlsné kočky pokukujete po modelech, ve kterých by bylo super přečkat sychravé podzimní měsíce? V tom případě jste tady správně! Mám pro vás skvělé tipy na boty na podzim, které zkrátka nutně potřebujete!

Vysoké gumáky

Klasické vysoké gumáky dosahující pod kolena jsou zkrátka klasika. Kdy jindy na ne vsadit, nežli právě teď, kdy je počasím mnohdy hodně nevyzpytatelné a zatímco v jednu chvíli svítí sluníčko, za okamžik silně prší? V těchto botkách můžete s klidným srdcem vyrazit do promáčených ulic a vaše nožky budou vždy dokonale v suchu. Krásné motivy, mezi nimiž motivují hlavně květiny, krásně rozzáří pochmurné podzimní počasí, co myslíte?

Kotníkové boty s kožíškem

Kotníkové boty jsou na podzim skvělou volbou. V kombinaci s džínami vytvoří opravdu zajímavý kontrast, který vám určitě padne do oka. Vyberte si kotníkové botky s kožíškem, který jim dodá ještě větší šmrnc. A určitě je z čeho vybírat!

Gumové boty ke kotníkům

Někdo jim říká gumovky, pro jiného jsou to gumové kotníkové boty, pro dalšího ochuzené holinky. Ať už jim chcete říkat jakkoli, oblíbí si je především ti z vás, kteří nemají příliš v lásce vysoké holinky, ale přesto pro sebe chtějí pohodlí i ve dnech, kdy jsou ulice plné kaluží. Tak co myslíte, vybrali byste si?

Vysoké kozačky

Jestli na podzim něco rozhodně nesmí chybět, pak jsou to vysoké kozačky, které sahají klidně až nad kolena. Jasně, zrovna tenhle trend nemusí sednout každému, ale když si k nim představíte úzké slim džíny a koženou bundičku – inu uznejte sami, že tohle je prostě vysněný look!

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like