Kdy mají ženy nejlepší sex?

Výzkumů v této oblasti už proběhlo nespočet. Většina se nejvíce přibližuje aktuálním výsledkům tvůrců aplikace Antikoncepce Natural Cycles. Jejich závěry ale poněkud naznačují, že mládí žen je v posteli spíše na obtíž než k užitku.
smyslá blondýna
Nová studie rozložila zhruba 2 600 respondentek do tří věkových kategorií. V první byly ženy pod třiadvacet let, v druhé ve věku mezi třiadvaceti a pětatřiceti lety a v třetí byly ženy od šestatřiceti nahoru.
A právě ona třetí skupina bodovala.
Výzkum byl zaměřený na frekvenci milování, počet a kvalitu orgasmů, míru uspokojení, vlastní hodnocení atraktivity i celkové sebevědomí. Dámy prozradily doslova všechno a některé si při té příležitosti postěžovaly i na své „drahé“ polovičky.
Právě třetí věková kategorie byla převážně spokojenější sama se sebou. Téměř osmdesát procent z nich se cítilo žensky a sexy. Což v prostřední kategorii mohlo říct pouhých čtyřicet procent a sedmdesát procent žen ve věku pod třicet let.
dívky v prádle
Nešlo ovšem jen o pocit. Nejstarší věkový tým vykazoval i nejlepší a nejčastější sex, orgasmy nevyjímaje. Šestaosmdesát procent žen nad šestatřicet let mohlo říci, že během posledních čtyř týdnů zažilo příjemný sex. Z prostřední skupiny takto odpovědělo o deset procent méně a v nejmladší kategorii pouhých šestapadesát procent. Dámy nad šestatřicet let se také pyšnily nejčastějšími a nejlepšími orgasmy. Odborníci dodávají, že ty nejlepší orgasmy přijdou tehdy, až ženy psychicky dozrají.
Důvodem výsledku této studie je především to, že ženy třetí věkové kategorie jsou mnohem spokojenější a celkově sebevědomější. Navíc měly sex překvapivěji častěji než ženy mladší.
Lidé dnešní doby mají celkově přehled o všem a o všech. Jak si ale stojíme se znalostmi sebe sama?
Ať už jde o nálady, účesy, líčení, oblečení, které nám padne, sebevědomí z toho plynoucí nebo o sex.
A vše, co dotváří naši osobnost, jde spolu ruku v ruce.

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like