14 kusů oblečení, které by neměly chybět v žádném šatníku

Stojíte před otevřenou skříní a nevíte, jak se obléct? Máme pro vás několik tipů, jaké kousky vám mohou pomoci vytvořit nápaditý outfit pro jakoukoliv příležitost. Věřte tomu, nebo ne, bude vám k tomu stačit pouze 14 kousků.

 1. Základním prvkem každého ženského šatníku je čistě bílá košile. Jednoduchá věc, s níž jdou dělat hotové divy. Hodí se do práce, na úřad, ale i do divadla. Může být velice ženská, ale skvěle zapadá i do pánského outfitu. Sladit ji můžete se sukní do společnosti a jindy třeba s džínami. Bílá košile je prostě variabilní a zachrání vás i v těch nejsvízelnějších chvílích.
 2. Další kousek, který rozhodně musíte mít, jsou malé černé šaty. Je to jednoduše klasika, která vyhovuje všem postavám a okamžikům.Využijete je nejvíce asi v létě, ale pokud budete dobře vybírat a trochu do nich investujete, mohou být užívány i jako společenské anebo večerní róby.
 3. Základním kamenem v ženském šatníku jsou základní trička určená pro každý den. Nejde o to, aby byly příliš barevné, vzorované, tištěné, jejich úkolem je funkčnost. Základ tvoří trička v neutrálních odstínech, tedy bílé, černé a šedé, přesně takové, které můžete velmi snadno kombinovat.
 4. Sehnat takový dobrý a nadčasový zimní kabát není vůbec snadné. Musí pěkně vypadat, musí něco vydržet a musí být i dostatečně teplý.
 5. Plášť na přechodné období. Jde o velmi praktický kousek, který využijete zejména na jaře a na podzim.
 6. Džíny. Těchto kalhot je bezpočet. Vybírat si můžete z různých barev, délek i střihů. Každý rok se navíc objevují nové a nové modely, takže výběr doopravdy není jednoduchý. Když ještě vezmeme v úvahu, že chceme, aby nám i perfektně padly, může se jednat o úkol vskutku velmi náročný. Při nákupu riflí se držte jedné zásady, nekupujte tyto kalhoty podle trendů, ale hlavně podle toho, jak svědčí vaší postavě.Toho střihu se pak držte.
 7. Velmi důležitým prvkem ženského šatníku jsou také boty, které budete moci nosit po celý rok. Samozřejmě, že s jedním párem bot si nevystačíte, ale jedny univerzální vám dokáží vytrhnout trn z paty.
 8. Nemusíte mít slabost pro kabelky, stačí, když si pořídíte praktické a nadčasové kousky, které budete moci užít k různým outfitům i příležitostem. Kabelkou číslo jedna je psaníčko v nějaké neutrální barvě, jež se vám bude hodit do společnosti i pro běžné denní užití.
 9. Již druhý rok se do módy opět vrátily klobouky. Jde o skvělý prvek, který z vás učiní hotovou dámu a co víc, ochrání ještě i váš obličej před sluncem.
 10. Sluneční brýle jsou nevšedním módním doplňkem, který se do popředí dostal teprve několik let zpátky, díky povědomí o škodlivosti slunečního záření. Dnes již víme, že sluneční brýle nosíme po celý rok.
 11. Jaký jiný prvek tvoří základ našeho šatníku? No přeci nějaká zajímavě řešená tištěná halenka.
 12. K hlavním prvkům každého dámského šatníku bezesporu patří i černé kalhoty. Ty jistě oceníte nejen v práci, ale i ve společnosti nebo všude tam, kde byste si jinak oblékly šaty.
 13. Pomalu se blížíme do finiše, a proto nastává čas zmínit, že by ve vašem šatníku neměly chybět alespoň jedny společenské šaty. Šaty, které si budete moci obléct na ples, svatbu, do divadla i na jinou společenskou událost.
 14. A k čemu byste měly šaty, kdybyste k nim neměly stylové boty, v nichž se budete cítit dobře a neodolatelně?

Těchto 14 základních kousků vám pomůže poradit si s každou životní situací a zajistí vám to, že na každou příležitost přijdete náležitě a stylově oblečeni.


Foto: Pixabay

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like