Opravdu hloupé odpovědi

15Smysl pro humor

Jste trošku škodolibí, takže jste to samozřejmě čekali. A my máme taky smysl pro nekorektní humor, takže vám to dáme. Zabývali jsme se už nejchytřejšími modelkami. No a v čem se půvabné slečny naopak „vyznamenaly”? V tomto směru bodují zejména finalistky miss soutěží. Vlastně je chápeme, co taky máte pořád říkat, opakovat dokola věty o světovém míru není nic moc.

Miss California

Když se Miss California v jednom rozhovoru ptali na její názor na eutanázii, mladičká slečna očividně neměla příliš ponětí o tom, která bije, takže se vítězka korunky pro rok 2012 Leah Cecil vzmohla jen na bezmocné konstatování o tom, že eutanázie je vakcína. Legraci si pak z jejího přešlapu dělala prostřednictvím youtube polovina internetu.

Miss South Carolina

Dívky z Miss nejsou ani odbornice na vzdělanost. Miss South Carolina se pro změnu vyznamenala odpovědí na otázku, proč má přibližně každý pátý Američan katastrofální neznalosti v geografii, neboť na mapě světa nedokáže najít ani svou rodnou zemi. Caitlin Upton v tom měla poměrně jasno. Podle ní je příčinou zkrátka to, že dost obyvatel nevlastní mapu.

Svérázně se s mezerami v historii vypořádala také Miss Panama, když jí položili otázku na Confucia. Podle ní tento čínský filosof vynalezl zmatek (anglicky confusion).

Miss Hawaii

Když měla Miss Hawaii popsat svou rodnou zemi, vzpomněla si zase na překrásné pláže Havaje a… nádherná pobřeží, jak jinak, Havaje. Vypadá to, že zeměpis nepatří zrovna k zálibám těchto půvabných dam.

Filipínské královny krásy

A slečny nemají problém jen se zásadními politickými nebo filosofickými tématy. Když se budoucí filipínské královny krásy Janiny San Miguel ptali během soutěže na její rodinu, půvabná adeptka ze sebe nedokázala vypravit souvislou myšlenku.

Miss California

Miss California Carrie Prejean se zase nebála být poměrně drsně upřímná. A podle některých názorů jí její kontroverzní názory na sňatky homosexuálů stály i korunku Miss USA 2009, jelikož v soutěži byla slibnou favoritkou. Skončila sice druhá, nicméně o svůj titul i tak díky dalším škraloupům přišla.


Foto: Pixabay

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like