Lak na nehty dodá vašim drápkům šmrnc! Jaké barvy jsou na podzim in?


Už jako malé holčičky jsme si lak na nehty tajně půjčovaly z maminčina kosmetického šuplíku a s výrazně nalakovanými nehtíky si pak připadaly hrozně dospělé a trendy. Láska k namalovaným nehtům většinu z nás neopustila ani v dospívání, kdy jsme podléhali černému odstínu, jež na rukou působil tak demonstrativně a drze. I v dospělosti je lak na nehty nedílnou součástí kosmetické výbavy mnoha z nás a není se čemu divit – našim drápkům stylové barvičky jednoduše dodají šmrnc a umožní jim vyniknout!

Jaký lak na nehty je teď na podzim v kurzu?

Venku nám panuje podzim, který je typický svými barvami, ale i častou změnou počasí, kdy v jednu chvíli svítí sluníčko a obloha je nádherně modrá a za okamžik se spustí liják a nebe se strašidelně zatáhne. Naše šatníky ovládají podzimní trendy, kterým se snažíme přizpůsobit a udržet tak krok s aktuálními módními tipy. Podzimní vlně neuniknou ani botičky, kdy se poohlížíme po stylových holinkách, vybíráme nové kozačky nad kolena a některé z nás sáhnou po moderních a pohodlných botičkách ke kotníkům. Jestli si myslíte, že vám k dokonalosti chybí už jen vědomí, jaký lak na nehty se teď na podzim nosí, pak jste tady správně!

Fialová

Jestli nějaká barvička nesmí na podzim chybět, pak je to jednoznačně fialová, která se nosí ve všech svých podobách a odstínech, na které si jen vzpomenete. Hlavní slovo mají především tmavší a tlumenější odstíny této přitažlivé barvy, ale záleží jen na vás, do které varianty se rozhodnete zahalit svoje drápky.

Zelená

K podzimním měsícům už tak nějak patří i zelená, což je přírodní a zemitá barva, která se prolíná nejen do módy, ale i do barviček laků na nehty. Tady si dovolíme doporučit spíše tlumenější odstíny, snažte se vyhnout křiklavým tónům, které se hodí spíše na horké léto.

Hnědá

I když se možná někomu může zdát, že hnědá barva nehtům nesluší, opak je pravdou – stačí to vyzkoušet a rázem změníte názor. I hnědou barvičku můžeme s klidným svědomím zařadit mezi podzimní odstíny, kterých se rozhodně není třeba bát. Vsadit můžete jak na světle hnědou, tak i na její sytou a tmavou kolegyni.

Červená

Na závěr ještě klasika, která je trendy po celý rok, ale vsadit na ni můžete i teď, kdy za našimi okny kraluje barevný podzim. Červená je hodně výrazná, takže počítejte s tím, že díky ní budou vaše nehtíky určitě vidět, vybrat si můžete jak její usedlejší a tlumenější tón, tak i křiklavější a světlejší variantu.

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like