Mašle a uzly jsou opět hitem

Současná módní vlna si žádá výrazné vázací prvky, které přirozeně a s grácií podtrhují ryzí ženskost. Rozličné uzly, mašle a jiné nepřehlédnutelné střihové detaily jsou letos opravdovými hlavními detaily na oděvech a dodávají tak ženským křivkám křehké dívčí kouzlo. Mohou doplňovat:
v  zavinovací šaty
v  odhalená záda topů
v  vysoké pasy sukní
černobílý oblek
Výraznější mašle nebo uzlíky mohou vést k obavám, že nositelce přidají na objemu. Správné umístění je ale opakem. Nosí se třeba šaty s vázáním v pase, nebo ležérně ovázané rukávy košile. Stejně pěkně působí i vazačky ze stuh, které oživí košile, šaty a průstřihy. Výsledek je velmi působivý.
Jestliže v létě rády ukazujete svoji opálenou pokožku, jsou vázací prvky to pravé. Neodhalují příliš, abyste nepobuřovaly své okolí, ale vypadají sexy. Ideálním umístěním jsou hluboké výstřihy na zádech.
Přidejte na objemu svému hrudníku výraznou mašlí
 Díky ní vynikne váš útlý pas a přidá na objemu ňader. Nezapomenutelné retro prvky jako například:
v  sametové stužky na bílé košili v límečku
v   vazačky suplující stojáček u saténové košile nebo blůzy.
v  uzly jsou pěknou součástí i korzetových topů.
v  ty pěkně doplňují džínové sukně nad kolena nebo rifle volnějších tvarů.
Sukně a kalhoty s vyšším pasem jsou opět hitem sezony. A úvaz kolem pasu, ať už vprostřed nebo na bok, jim dodá ten pravý šmrnc. Doplnit stačí jednoduchým topem nebo tričkem.
Mašle jsou skvělým doplňkem i různých kabelek, peněženek nebo batůžků. Ať už je kůže pravá, anebo umělá, mašle si s těmito prvky dobře rozumí. Zkusit můžete i široký pásek bez přezky a jednoduše zavázat na mašli. Je to překvapivě extravagantní, ale podmanivý efekt modelu.
účes nevěsty

Aktuálním trendům vévodí jednoznačně výrazné, veliké vázací prvky

Uzly a mašle jsou prostě nepřehlédnutelné střihové a stylové detaily. A letošní sezonu s nimi budete rozhodně nepřehlédnutelné.
Doplňte si s nimi zavinovací šaty, odhalená záda u topů nebo šatů, vysoké pasy sukní a kalhot. Nebojte se s nimi experimentovat tak, abyste se cítily dobře, a budete rozhodně in.
 

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like