Modelky, které se projeví v budoucnu


Známých jmen se ve světě modelingu už pár pohybuje. A s kým budeme muset do budoucna počítat? Komu módní experti předpovídají hvězdou dráhu nejen v letošním roce? Pojďte se s námi podívat na pět nadějných mladých modelek.

Lily-Rose Depp

Že je vám tohle jméno povědomé? Správně. Tahle dívenka má ty nejlepší předpoklady pro to se v showbyznysu pohybovat jako ryba ve vodě díky slavným rodičům – tatínkovi Johnnymu Deppovi a mamince Vanesse Paradis. Je jí teprve šestnáct, ale s modelingem to u ní vypadá velmi slibně. Křehkou blondýnku si vybral Karl Lagerfeld pro Chanel na kolekce podzim/zima 2015 i jaro/léto 2016.

Bella Hadid

V rodině Hadidových mají krásu patrně v genech. Bella má totiž ještě starší sestru Jelenu, zvanou Gigi, která se modelingu rovněž věnuje. S ní také pózovala v kampani pro podzim/zimu značky Bailman. Bella debutovala rovnou u Chanel, dále pracovala například pro Toma Forda nebo Burberry. Objevila se také na obálkách Elle nebo Vogue. A zaregistrovat jste ji mohli i coby tvář TopShopu.

Angel Rutledge

Rodačka z Kalifornie je sice teprve na samém počátku svého působení ve světě modelingu, přesto si už připsala první úspěchy. Má za sebou z loňského roku jarní přehlídku pro Proenza Schouler, ale také spolupracovala se značkami Louis Vuitton, Gucci, Marc Jacobs nebo Versace. Vzhledem k tomu, že se jedná o samá věhlasná jména, dá se čekat, že o téhle slečně ještě hodně uslyšíme. Návrháře fascinuje hlavně její tak trochu klučičí vyzařování.

Alice Metza

V Kalifornii je zřejmě příznivé podnebí pro rození úspěšných modelek. Také ona se v roce 2015 stala objevem značky Proenza Schouler. Paradoxem je, že tahle slečna neměla sebemenší tušení, o co se vlastně jedná, než ji oslovil jednou modelingový agent. Objevila se také ale jako tvář u Prady a pracovala i pro Oscara de la Rentu. A je jí teprve sedmnáct, takže před sebou zaručeně máme novou modelingovou naději.

Maggie Jablonski

Jmenovkyně dalších dvou slavných modelek – Constance Jablonski (francouzská modelka, otec je polského původu) a Jacquelyn Jablonski (tahle slečna má krom polských kořenů také německé a irské předky). Maggie je oproti nim zatím ve světě módy nováčkem. Tahle dívka původem z Iowy už se ale stihla objevit na přehlídkách Chanel, Alexander Wang, Sonia Rykiel a Proenza Schouler a v roce 2014 v jarní kampani pro Pradu.


Foto: Pixabay & TrendyModa.cz

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like