Pletené šaty si razí cestu do našich šatníků!


Podzimní móda je plná barev, hřejivých odstínů, měkoučkých střihů a chybět nesmí ani pletené šaty, které bezesporu patří mezi největší trendy podzimního období. Možná už je máte doma, možná jste jim naprosto podlehli, možná jste jim ještě nepřišli na chuť – ať už tak či onak jsou pletené šaty jednoznačným must have kouskem právě pro tohle roční období!

Pojďte se společně se mnou podívat, jak se tyhle krásky nosí!

Jsou trendy ve všech podzimních barvách

Víte, jaké barvičky patří mezi ty typicky podzimní? Za mě je to jednoznačně vínová, hořčivová, zemitější zelená, béžová nebo třeba hnědá. Všechny tyto odstíny teď na podzim unosíte a uděláte v nich velkou parádu. Dobrou zprávou je, že se i pletené šaty nosí právě v těchto barvičkách, takže je jasné, že sázkou na ně nemůžete nic zkazit.

Jak s nimi vytvořit podzimní outfit?

Možná jste si pletené šaty ještě nezamilovali z jednoho prostého důvodu: jednoduše nevíte, jak s nimi pracovat, s čím je kombinovat a jak je nosit. Uklidním vás, že ať už si k nim natáhnete pletené punčocháče, upnuté džíny nebo třeba tolik oblíbené legíny, pokaždé to bude vypadat dobře. Když počasí dovolí, nekombinujte s ničím navíc, bude-li naopak chladněji, může se vám hodit šátek či šála kolem krku, případně nějaká trendy bundička.

Nosit se budou s kozačkama i teniskama

Pletené šaty jsou úžasné v tom, že se dají poměrně hravě kombinovat – a to i s botičkama. Je totiž jen na vás, jestli si k nim obujete pohodlné tenisky, vsadíte na sexy vysoké kozačky nebo při nepříznivém počasí sáhnete po praktických holinkách.

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like