Magnetky jako skvělá dekorace

Přemýšlíte, čím ozvláštnit prostor v bytě? Myslíte si, že už jste zkusili všechno od polštářků až po nové závěsy? Ideálním oživením jsou magnetky, které nezaberou místo jen využijí stávající prostor.
památky na Polsko
Na lednici nebo futra
Malé magnetky které můžete koupit jako dárek z cest skvěle oživí ledničku nebo kovová futra. Je to malinká dekorace, která dokáže oživit prostor a kdyby se jednoho dne přeci jen okoukala není nic snazšího než ji sundat. Většina z nás má magnetky spojené jen s tím, aby držely nákupní lístek nebo vzkaz na lednici ale dají se využít i velmi kreativně a například naskládat na magnetickou tabulku která je v dostání ve většině hračkářství a zavěsit pak to celé jako obraz na stěnu.

Originalita vládne době
V době internetu můžeme využít kreativní portály kde obchodníci nabízejí své výrobky. Můžeme si tak vybrat ze široké nabídky právě i magnetek. Na přání nám drobní prodejci rádi vyrobí magnetku s datumem svatby, narození děťátka nebo jménem vše navíc v tónu barev naší domácnosti.

Kreativní tvoření je relax
Pokud je vám kreativní tvoření alespoň trošku blízké může nakoupit klasické černé magnetky a sami si je ozdobit. Pro tyto účely v kreativním obchůdku seženete pryskyřici, na magnetku pak vložíte papírek nebo jinou drobnou věc kterou si přejete zvěčnit, čímž může být třeba kus ze ztracené náušnice, dále pak nalijete dle návodu na magnet pryskyřici a po zaschnutí se můžete těšit z originálního výtvoru.
africké magnetky
Aby děti nezahálely
Jsou druhy jogurtů, u kterých je součást balení právě magnetka tu pak může dítě přilepit ke kusu čtvrtky kterou předtím dítě vystřihlo do tvaru kolečka a originálně ji ozdobilo. Možností je také sádra, která po nalití do formy a následném ztvrdnutí je vhodná k přilepení magnetu.
Magnetky pro každého
Ať už muž, žena nebo dítě, magnetky není dekorace, které by vyvolávala hádky. Je to způsob, jak originálně oživit prostor.

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like