Tajemství krásy celebrit

My obyčejní smrtelníci, co nám v životě nepomáhají nutriční poradci, profesionální stylisti ani kadeřníci, si musíme vystačit sami. Přesto toužíme po účincích, které mají lidé, kteří všechny tyto lidi kolem sebe mají. Přišli jsme na kloub tomu, jaké je tajemství krásy celebrit.

Dostatek spánku

Chápeme, že v dnešní době se spánek dostává na druhou kolej. Na té první jsou totiž každodenní starosti a povinnosti, které chceme mít splněné předtím, než půjdeme do hajan. Přesto nám spánek pomůže ke kráse, opravdu! Abyste se vyspala do krásy, potřebujete alespoň 7,5 – 8 hodin spánku. Tajemství všech modelek Victoria’s Secret je prozrazeno!

Pitný režim

Voda – na tento zázrak nedá dopustit drtivá většina celebrit, od Seleny Gomez po Cameron Diaz. Pravidelný pitný režim potřebujeme k našemu zdraví i ke hydrataci pokožky a vlasů. Denně byste měla vypít alespoň 2,5 litru. To není tak těžké, ne? Tip: Pokud vám obyčejná voda nechutná, vyzkoušejte vodu s limetkou, nebo mátou. Mňamka, že?

Potřebný relax

Udělejte si čas na den: JSEM KRÁSNÁ. Takový den ve znamení odpočinku, příjemné hudby, kávy, nákupů můžete zakončit příjemným čtením v horké vaně s velkým množství pěny a svíček kolem sebe. Odpočinete si vy, i vaše tělo. Do programu můžete zapojit i pilates, nebo jógu, bez které se neobejde například modelka Miranda Kerr.

Toužíte po krásné, dlouhé a husté hřívě? Řasách jako mrkající panenka? Pleti bez pupínků a různých flíčků? K tomu všemu vám pomohou kosmetické přípravky, bez kterých se neobejdete. Znáte už šampon Milva? Z vlastní zkušenosti vám můžeme říct, že tento šampon umí zázraky. Vlasy jsou při pravidelném používání krásnější, pevnější a rychleji rostou. Jak říkáme, zázrak!

Na dlouhé řasy existují také pomocníci. Aby ale zároveň nezrujnovali vaši peněženku, doporučíme vám coffein sérum od Alverde v podobě řasenky. Toto sérum je vhodné nanášet na noc, skvěle také funguje na dorůstající obočí. Po pár týdnech uvidíte, jak povyrostly vaše řasy a vaše obočí je plnější. Zázrak číslo 2.

Makeup je skvělý kosmetický přípravek, díky kterému si připadáme krásnější. Naše pokožka ale trpí. Právě proto je potřeba hydratace, která předejde vytváření nepříjemných akné, vysušeným šupinkám nebo vyrážce. Vsaďte na hydratační krém, který nanášejte každé ráno i večer.

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like