Troufnete si nosit kostkovaný vzor?


Kostkovaný vzor bude letos na podzim k vidění úplně všude. A bodejť by taky ne, když se jedná o jeden ze stěžejních trendů sezóny! Jestliže jste jej až do této chvíle považovali za zastaralý, pak je ten správný čas své přesvědčení přehodnotit a udělat módní kostce čestné místo ve vaší šatní skříni. Kde všude se bude kostkovaný vzor nosit? Jaké kousky si s tímto motivem můžete (nebo možná dokonce musíte) pořídit? Inspirujte se společně se mnou v dnešním článku!

Kostkovaný vzor se vrátil se vší parádou!

Před několika lety udával směr oblékání, pak se na nějakou dobu stáhl do ústraní a nyní se rozhodl vrátit na pomyslnou módní špičku. O kostkovaný vzor proto letos na podzim rozhodně nouze nebude. Prozradím vám, jaké kousky určitě stojí za to, které byste si měli pořídit a do kterých se vyplatí vrazit peníze.

Kostkovaný kabátek

Podzimní kabátek je v dámské šatníku jednoznačně povinnost. Jestliže příliš neholdujete bundám, které jsou na vás příliš krátké a raději sáhnete po delším kabátu, pak zkrátka není co řešit. Kostkované kabáty se hodí k džínám i legínám, na nohy můžete nasadit třeba kotníkové botičky a hrdě vyrazit do ulic!

Kostkovaná sukně

Sukně se dají nosit i na podzim (klidně i v zimě) takže nevidím jediný důvod, proč byste se jim měli vyhýbat. Už asi čekáte, že apelovat budu na sukně s kostkou, které vypadají úžasně a alespoň na mě působí takovým tím školním dojmem. Aby vám nebyla zima, natáhněte si pod sukni silonky nebo punčochy, dodají vašemu vzhledu šmrnc.

Kostkované sáčko

Do třetice všeho dobrého doporučím investici do kostkovaného sáčka, které unosíte do města, do práce a klidně i do školy. Hodí se k němu třeba klasické mokasíny, pokud si na ně netroufáte, obujte si obyčejné tenisky a stejně to bude vypadat dobře.

Foto: Pinterest.com, Unsplash.com

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like