Vybíráte outfit na Štědrý den? Máme několik tipů!


Vybrat outfit na Štědrý den rozhodně není jen tak. Tento večer je jen jeden v celém roce a co si budeme nalhávat: těší se na něj jak děti, tak i dospělí. Jasně, zatímco děti se těší především na dárečky ukryté pod vánočním stromečkem, rodiče se těší na radost v jejich očích. A ženy? Ty se nemohou dočkat okamžiku, až se budou moci blýsknout u štědrovečerní večeře. Máte to stejně? A už jste vymysleli svůj perfektní outfit na Štědrý den? Jestli ne, tak čtěte dál!

Pár tipů na outfit na Štědrý den – vyberte si ten svůj!

Pakliže ještě nemáte jasno, z čeho se bude skládat váš outfit na Štědrý den, pak je dnešní článek určený právě vám. Mám pro vás několik tipů, mezi nimiž si určitě vybere úplně každá. Je přeci jasné, že se každá z nás chce u slavnostně prostřeného stolu a následně u ozdobeného vánočního stromečku blýsknout v tom nejlepším světle.

S overalem zabijete dvě mouchy jednou ranou

Pokud si nad outfitem na Štědrý den nechcete příliš lámat hlavu, složitě kombinovat jednotlivé kousky a vybírat, co se k sobě hodí a co naopak ne, pak vsaďte na overal. Tím tzv. zabijete dvě mouchy jednou ranou, protože overal v sobě spojuje jak top, tak i kalhoty. Aby váš look vypadal trochu slavnostněji, vyberte si takový overal, který má třeba flitrovaný top.

Kombinace jednoduchého topu a sukně nezklame

I druhý tip na štědrovečerní outfit není nijak složitý: kombinace jednoduchého topu, popřípadně halenky nebo blůzky se slušivou sukní nikdy nezklame. V tomto případě vybírejte jednoduchý top či blůzku, která na sebe nestrhne pozornost a hlavní roli dopřejte sukni, která může být o něco výraznější, klidně opět zdobená flitry, působí to slavnostně a vkusně.

Šaty jsou prostě klasika

Klasikou všech klasik i nadále zůstávají šaty, se kterými nejenže nikdy nic nezkazíte, ale hlavně na ně můžete vsadit prakticky kdykoli a pokaždé to bude vypadat dobře. Elegantní slušivé šaty jsou vaše jistota, nemusíte nic řešit a minimálně jedny takové má doma ve své šatní skříni ukryté snad každá z nás ne?

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like