Holčičí outfity ála maminka


Sociální sítě mají své pro i proti. Jedním z těch největších „pro“ je nekonečná inspirace. Především na Instagramu se začaly objevovat fotografie maminek, které jsou stejně oblečené jako jejich rozkošná dcerka. Líbí se vám tento trend? No … uznejte sami – je to prostě kouzelné!

Jaká máma, taková dcera

Každá maminka ráda slyší, že jí dcera jako z oka vypadla. Proč tomuto rčení nejít naproti, že? Sladit svůj outfit se svou dcerkou, je podle nás prostě geniální. Maminky tak už odmalička vedou své dcerky módnímu světu a stávají se z nich už odmalička módní divy. Chudáci tatínci, že?

Chci být jako maminka

Předtím než si zvolíme svůj životní vzor, je naší první volbou naše maminka. Vzhlížíme k ní, chceme vypadat jako ona, chovat se jako ona, být jako ona. Každá z nás si v dětství potají zkoušela oblečení naší maminky a říkaly jsme, že až budeme větší, budeme takové kousky nosit také. A proč čekat tak dlouho? Dnešní módní trendy tomuto snu napomáhají, aby se uskutečnil dříve, než v dospělosti.

Kde nakoupit stejné kousky?

Přesto, že se tento trend stále více rozmáhá po celém světě. V málokterém obchodě narazíte na kousky, které jsou ve velikostech pro děti i pro dospělé. Kde tedy můžete nakupovat? Jednoznačně na e-shopech. Nespočet takových kousků najdete na Ebay, kde jsou i za skvělou cenu. Musíte si tedy počkat 2 -3 týdny, než k vám vaše nové kousky dorazí, čekání ale stojí za to! Potěšte svou dceru, samy sebe i tatínka, který s vámi nebude muset na nákupy.

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like