Malá kuchyň s velkými možnostmi

Každá věc jednou doslouží. Některá dříve a některá později. Určitě to platí i o zařízení bytu nebo domu. Jsou věci, které se určitě mění častěji
–         nádobí
–         potahy křesel
–         záclony.
hnědobílá kuchyň
A jsou takové, které vyměníme jednou, možná dvakrát za život. K těm určitě patří některý nábytek. Pokud se rozhodneme pro obnovu kuchyně, je nejprve důležité si uvědomit, jaké množství nádobí a kuchyňských potřeb máme a kam ho budeme chtít uložit. Je také dobré se zamyslet nad tím, jestli chceme některé kousky (například starožitnosti po babičce) vystavit nebo chceme mít všechno pěkně schované. Pokud si na počátku uděláme takovouto bilanci, docela snadno nám vyjde, kolik toho místa budeme potřebovat. V dnešní době jsou nejžádanější kuchyňské linky ve tvaru písmenL nebo U. Dají se tu totiž důmyslně využít vnitřní rohy. Řemeslník do nich namontuje speciální kování a do něho umístí otočné nebo výklopné koše na středové tyči. Jestliže používáme kuchyni na přípravu jídel každodenně, určitě si ušetříme námahu skřínkami plno výsuvnými. Jsou to zásuvky, které se dají vytáhnout na celou hloubku. Jejich pořizovací cena je sice vyšší, zato však ušetříte záda při ohýbání.

Místo spíže skříň

Lidé, kteří bydlí v garsonkách a malých bytech, často řeší jeden problém. Je to absence komory nebo spíže. Ale i to se dá vyřešit.
·        Bytoví návrháři vymysleli vysoké potravinové skříně s výsuvnými přihrádkami.
·        Do nich se ukládají především suché potraviny, nápoje a koření.
·        Brambory a ovoce tu ale vydrží jen omezenou dobu.
lesklý nábytek
V kuchyňském provozu se dobře uplatňují vyjímatelné pořadače, které jsou určeny do skříněk nebo zásuvek. Prostě je můžete s celým obsahem vyndat a přesunout do myčky. Pak se mohou opět vrátit na své místo. Stojany a pořadače se dají dobře využít i na různá ochucovadla a koření, protože působí vždy uklizeným dojmem.

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like