Jaká je vaše oblíbená barva? A co o vás prozradí?

Věděli jste, že naše oblíbená barva toho o nás může hodně prozradit? Někdo jich má více, jiný si zamiluje jen jednu. I když možná máte v oblibě více barev, jedna z nich ve vašem šatníku přeci jen převládá – schválně se jděte podívat, kterého odstínu máte v šatní skříni nejvíce. Je to žlutá? Zelená? Nebo snad bílá? Pojďme se společně podívat, co právě o vás vaše nejoblíbenější barva prozrazuje!

Jaká je vaše oblíbená barva?

Moje oblíbená barva je černá, v šatníku viditelně převládá. A co vaše nej barva? Kterou máte nejradši? Kterou preferujete?

1. Modrá barva

Máte rádi modrou barvu? O té se často říká, že modrá je dobrá – určitě to také znáte. Milovníci modré barvy rádi pečují o své blízké, na které často myslí více, nežli sami na sebe. Jsou ochotni rodině a přátelům věnovat spoustu času i energie, někdy ale jejich ochota může být spíše na škodu. Jsou to lidé, kteří na své okolí působí upřímně, klidně a vyrovnaně.

2. Zelená barva

I zelená barva může být pro někoho tou nejoblíbenější a kdo ví, možná i právě pro vás. Jestliže máte rádi zelenou barvu, pak jste rodinně založený typ, u kterého je na prvním místě věrnost. Je na vás spolehnutí, čehož si lidé ve vašem okolí velmi váží. Lidé milující zelenou nejsou zrovna dobrodružně založeni, nejraději mají své jisté a změny jim nedělají příliš dobře.

3. Žlutá barva

Žlutá barva je veselá a radostná, úplně stejně, jako lidé, kteří jí mají v oblibě. Jestliže patříte k těm, kterým se líbí žlutá, pak jste veselé povahy, máte smysl pro humor, dokážete si udělat legraci i sami ze sebe a okolí se s vámi nikdy nenudí. Jedinou nevýhodou vaší povahy je občasná touha být středem pozornosti, což někdy může být spíše na škodu.

4. Černá barva

Černá barva je oblíbená především z toho důvodu, že je hodně univerzální, snadno se kombinuje a navíc má schopnost opticky zeštíhlovat. Je vaše oblíbená barva právě černá? Pak byste měli vědět, že jste rozhodný člověk, který si stojí za svými názory a jakmile si něco umane, jde si za tím. Vaše okolí ale bohužel někdy neví, co je ještě skutečnost a co je jen maska, kterou kolem sebe vytváříte.

5. Červená barva

Červená je vášnivá a smyslná, stejně jako lidé, kteří jí s oblibou nosí. Kromě toho jsou to lidé, kteří svůj život žijí na maximum, užívají si každý okamžik a nic nechtějí promarnit. Milovníci červené barvy jsou optimisté, jejich povaha je zábavná, ale bohužel i cholerická, což jejich okolí mnohdy nevnímá zrovna s nadšením.

6. Bílá barva

Andělsky bílá barva je nevinná, zároveň stejně jako černá nesmírně univerzální. Máte rádi právě bílou? V tom případě jste perfekcionisté a to jak v osobním, tak i v pracovním životě, kde vyžadujete dokonalost za každou cenu. Jakmile se před vámi objeví nějaký problém, držíte to v sobě, neumíte se příliš svěřovat.

Foto: Chichiclothing.com, Pixabay.com


Zdroj foto: Pixabay

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*