Šikmá, rovná nebo špičatá: jaká pinzeta je pro vás ta pravá?


Není pinzeta jako pinzeta. Liší se především svým tvarem a vybrat si tu správnou není mnohdy tak jednoduché, jak se možná na první pohled zdá. Bez pinzety se žádná žena či dívka neobejde, používáme ji při vytrhávání obočí, některé z nás na její pomoc sází i v případě, kdy si například aplikuji umělé řasy.

A co vy? Máte jasno v tom, která pinzeta je právě pro vás ta pravá?

Jaká pinzeta je ta nej? Čtěte a vybírejte!

Co se pinzet týče, je jich hned několik. O tom se můžete přesvědčit sami, stačí zajít do kterékoli drogerie, kde tento sortiment nabízí a možná i vám půjde z pestré nabídky hlava kolem. Jestliže stále ještě nemáte jasno, která pinzeta je ideální, nebo pokud jste si až do této chvíle mysleli, že je to vlastně úplně jedno, pak si určitě nenechte ujít následující řádky.

Šikmé pinzety

Jako první zmíníme šikmé pinzety, které jsou vhodné především pro trhání obočí. Pakliže si obočí upravujete sami doma, sáhněte jednoznačně po této pinzetě, se kterou vám to půjde jako po másle.

Rovné pinzety

Rovné pinzety jsou vhodné pro případ, kdy potřebujete zachytit vícero chloupků naráz. Po této pinzetě by měly sáhnout ženy, které si například s pomocí pinzety upravují oblast bikin, případně oblast intimních partií.

Špičaté pinzety

Pokud máte problém se zarůstajícími chloupky, nemůžete si pořídit lepšího pomocníka, nežli práce špičatou pinzetu. Díky ní zlobivé chloupky snadno a rychle vytrhnete a zbavíte se tak nepříjemné bolestivosti a zarudnutí.

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like