Jdete na silvestrovský večírek? Buďte ten večer za hvězdu!


Konec roku se nezastavitelně blíží a možná se i vy chystáte na silvestrovský večírek, na kterém hodláte pořádně oslavit příchod nového roku. Vyrazit si poslední den v roce na nějakou zajímavou akci společně s přáteli, kde bude panovat bujará nálada, kvalitní pití poteče proudem, nebude chybět něco dobrého na zub rozhodně není špatný nápad. Má to ale jeden háček: vy jednoduše nevíte, co si vzít na sebe!

Outfit na silvestrovský večírek? Poradíme!

Vybrat to správné oblečení na silvestrovský večírek není jen tak. Určitě se chcete blýsknout, udělat dojem a jednoduše v ten večer zazářit, strhnout pozornost svým směrem a klidně se stát hvězdou večírku. Možná už několikátý den chodíte kolem své šatní skříně, zvědavě nakukujete do jeho obsahu, zkoušíte vymýšlet zajímavé kombinace, ale pokaždé to skončí stejně: zoufale zaklapnete dvířka od šatníku, prásknete sebou na postel a zkonstatujete, že prostě nemáte co na sebe.

Chcete poradit? Tak čtěte dál!

Flitrované koktejlky? Sázka na jistotu!

Koktejlové šaty zdobené flitry jsou klasika, se kterou nemůžete na silvestrovské párty nic zkazit. Na nohy stačí obout boty na podpatku, kdy záleží jen na vás, jestli to budou lodičky nebo třeba kozačky sahající až nad kolena a můžete vyrazit. Do ruky nějakou vhodnou kabelku, celý outfit oživit vkusným šperkem a máte skvělý look na lusknutí prstu.

Odvážný top a legíny? Klidně!

Pokud milujete legíny a rády je nosíte, pak pro vás máme skvělý tip na outfit, ve kterém můžete vyrazit na silvestrovský večírek: zkombinujte jednoduché a na první pohled obyčejné legíny s odvážnějším topem. Pokud si na to troufáte, klidně vyberte nějaký, který má třeba hlubší výstřih, protože v takovém vaše přednosti okamžitě vyniknou. Chybu neuděláte ani tehdy, oblečete-li si top lemovaný krajkou, ta totiž každému kousku dodá úplně jiný rozměr.

Originální top? No jasně!

U těch topů ještě chvíli zůstaneme. Pokud opravdu nevíte, co si vzít na sebe, vyberte jen jeden výrazný kousek, třeba právě zajímavý top, a k němu si pak můžete vzít prakticky cokoli. Je to opravdu jedno, protože veškerou pozornost na sebe strhne právě vámi zvolený topík. Pak už nezáleží na tom, jestli máte na nohou legíny nebo třeba slim džíny.

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like