LAPAČE SNŮ – trendy amulety do vaší ložnice se skrytou symbolikou a živly přírody – mohou být nebezpečné?

Nosíte si po kapsách významné památeční předměty, které vám darovali členové vaší rodiny? Věříte na amulety a nemůžete bez nich usnout? Pak je tato oblíbená dekorace, kterou znali již staří indiáni, nejen překrásným trendy doplňkem do vaší ložnice, ale také velice důležitou a účelovou "plašičkou" na noční můry a nehezké sny.Lapače snů jsou oblíbené po celém světě a když zapátráte dál než jen do stánku s šamanskými hračkami, jež v čase Vánoc prodává přestárlý indián snad na každém náměstíčku na světě, zjistíte, že existují lidé, kteří si na lapačích dávají opravdu záležet! Například výtvory Anie Songe, autorky knižního megahitu Továrna na sny, z Bali jsou něžné, nepřezdobené, vkusné a překrásné!
lapač snů v západu slunce
Kdo by se nezamiloval do všech těch krajek a načechraných peříček, jež společně s korálky povlávají v každém poryvu větru? Jsou zde však věci, které jste o lapačích možná nevěděli!
1.       Víte, že kruhový tvar nebyl zvolen namátkou? Ornament pramení z prastaré věrouky indiánských šamanských tradic, kde medicimanové věřili, že kruh je kruhem Ducha, kruhem života, v jehož pavučinkách se splétáme a který je utvořen kolem každé živé bytosti.
lapač domácí výroby
2.       Každý směr má svůj význam. Například východ symbolizuje onoho Ducha, zatímco sever a západ jeho vědomí a hmotu. Jih zase představuje veškeré živly, z nichž poprvé povstala příroda.
3.       Tyto mandaly snů mohou být i pěkně nebezpečné! Nikdy si je nedávejte vyrábět od někoho, kdo by vás mohl nenávidět, či vám něco závidět, protože všechno, na co tento člověk v procesu tvorby pomyslí, zůstane ve vyplétané pavučince už navždycky. A přeci nechcete, aby vám zatrpklý hater přivolal zlé sny – tedy to, čemu se chcete vyhnout!
snový lapač snů
4.       Víte, že uzlíky jsou velice důležité? Slouží jako jakési filtry, na nichž se zachytí každá vaše nežádoucí myšlenka, které nebude povoleno jít dál.
5.       A pokud chcete skutečně účelový ochranný amulet a ne lacinou hračku do ložnice, dejte si pozor na volbu barvy. Každá totiž symbolizuje něco jiného. Bílá symbolizuje duchovní vědomí, modrá vám přinese klid a harmonické snění, žlutá znamená volání po radosti a červená doplní energii a vleje vám do žil novou chuť do života.

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like