Manšestr se znovu vrací na scénu!


Manšestr je materiál, který si v posledních několika letech užil nejen spoustu velkolepých vzestupů, ale i možná mnohem více krkolomných pádů. Každá z nás určitě moc dobře ví, o čem je řeč. Zatímco některé manšestr milují, jiné ho nenávidí. Ať už se v tomto ohledu stavíte na jakoukoli stranu, měli byste vědět, že manšestr znovu hlásí svůj slavný návrat.

Pojďme se společně podívat, kde a jak se bude nosit!

Troufnete si nosit manšestr?

Pro někoho je představa oblečení z manšestru nepříjemným návratem do dětských let, kdy byly jako děti nuceni tento materiál nosit. Co si budeme nalhávat, asi většina z nás z toho v té době příliš nadšená nebyla. Dobrou zprávou ale je, že tento materiál urazil za ta léta pořádný kus cesty a v současné době si opět získává důvěru lidí.

A co vy? Troufnete si jej nosit, nebo se raději budete držet opodál?

Manšestrové kalhoty do pasu

Kalhoty do pasu jsou bezesporu velkým trendem, kterému během několika posledních měsíců podlehla většina žen. Možná jim ani vy nedokážete odolat, čemuž se rozhodně nelze divit. Co ale kalhoty do pasu z manšestru? I těm byste dovolili, aby se staly neodmyslitelnou součástí vašeho do detailu promyšleného looku?

Manšestrová sukně nad kolena

Chcete-li se vrátit v čase a připomenout si studentská léta, pak vám mohu všemi deseti doporučit manšestrové sukně nad kolena. V kombinaci s vysokými kozačkami nebo trendy kotníkovými botkami a podkolenkami vytvoří typicky studentský outfit, který možná nejedna z vás milovala na střední škole.

Manšestrový baretek

Umíte nosit baret? Pokud jste si k tomuto kousku ještě nenašli cestu, možná je právě teď ideální čas to napravit. Manšestrový baret dodá vašemu outfitu rázem úplně jiný rozměr. Pokud se manšestru bojíte, vsaďte pouze na něj, je to takový decentní doplněk. Odvážnější z vás mohou zkombinovat několik prvků z manšestru.

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like