Nejúspěšnější modelové po celém světě

Jména jako Karolina Kurková nebo Gisele Bündchen (mimochodem, tahle půvabná dáma původem z Brazílie si v loňském roce vydělala modelingem úplně nejvíc – a to sice čtyřicet čtyři miliónů dolarů) zná i širší veřejnost, která se příliš o svět modelingu nezajímá.

A jak si stojí jejich mužské protějšky? Kdo si modelingem přijde na slušnou obživu? Vlastně si nejsme jisti, jestli je tenhle článek určen pánům jako inspirace nebo dámám k potěše oka. Jen bychom dodali, že časopis Forbes poskládal žebříček naposledy v roce 2013. Že by se pánům od té doby nedařilo, tak nám nechtějí sumy na výplatních páskách přiznat?

1. Sean O’Pry

Americký model, objevený díky svému profilu na sociální síti MySpace. Má za sebou kampaně pro značky jako Calvin Klein, Versace, Dolce & Gabbana, Ralph Lauren nebo Michael Kors. Objevil se také v klipu zpěvačky Madonny.

2. David Gandy

Fešný Brit je hlavně tváří značky Dolce & Gabbana. A je tak trochu modelingovým veteránem, věnuje se téhle profesi už od roku 2001. Módu nejen předvádí, ale také o ní píše, a to sice pro britskou mutaci Vogue a pánský časopis GQ.

3. Simon Nessman

Pochází z Kanady a s modelingem začal v roce 2007. Na špici se dostal velmi rychle. Oblíbila si ho především značka Giorgio Armani a také Michael Kors. V roce 2011 byl dokonce druhým nejlépe vydělávajícím mužským modelem.

4. Arthur Kulkov

Je původem Rus, narodil se na daleké Sibiři. Má za sebou lukrativní kontrakty se značkami jako Barneys, Sisley nebo Tommy Hilfiger. Tenhle sympaťák mimo slušně našlápnuté modelingové kariéry fušuje také do herectví.

5. Noah Mills

Jeho domovem je také Kanada. Své modelingové začátky si odbyl rovnou u takových jmen jako Gucci a Yves Saint Laurent, má za sebou ale také například práci pro značku Versace. I on se dal na hereckou dráhu. Všimnout jste si ho mohli ve filmu Sex ve městě 2.


Foto: Pixabay

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like