Outfit na podzimní rande: v čem ho zaručeně okouzlíte?


Chystáte se na první romantickou schůzku a snažíte se vymyslet perfektní outfit na podzimní rande, ve kterém byste na svého prince na bílém koni udělali ten nejlepší dojem. Je jasné, že my ženy se chceme líbit, chceme opačné pohlaví ohromit a ukázat se v co možná nejlepším světle. Pokud potřebujete pár tipů na outfit na podzimní rande, pak jste tady správně. Pár nápadů pro vás totiž mám!

Svetr + džíny

Jestliže nechcete vymýšlet nic složitého, vsaďte na klasiku, se kterou zkrátka nelze nikdy nic zkazit. Kombinace svetru a džín je prostě trefa do černého. Takový outfit na podzimní rande je nejen trendy, ale i pohodlný, takže nehrozí, že se budete muset celý večer ohlížet, jestli vám zpod sukně náhodou nevykukuje tmavší část silonek a podobně. Tohle bude pohoda.

Dlouhý svetr + vysoké kozačky

Skvělou volbou je i dlouhý svetr, ke kterému si obujete vysoké kozačky. Ideálně takové, které sahají klidně až nad kolena. V kombinaci s dlouhým svetrem, který vám hravě zakryje zadeček, budete vypadat sexy i zranitelně, což je spojení, na které muži slyší.

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like