Oživte své staré kousky klíčenkou!


Jistě víte, o čem mluvíme. Chlupáči, jak jim my s oblibou říkáme, jsou všude kolem nás. Začalo to klíčema, kde se tento módní doplněk začal objevovat. Nevíme, jak vy, ale nám tento pomocník pomáhá rychleji najít náš svazek klíčů v naší velké kabelce, ve které se schovává jeden poklad za druhým. Nyní se chlupáči rozmohly dále… k čemu je nosit?

Oživí každou kabelku

Tento trend doputoval ke kabelkám. Pokud vám vaše kabelka přijde nudná a okoukaná, nemusíte se ji ihned zbavovat a pořizovat novou. Najít totiž kabelku, která vám vyhovuje ve všech směrech, je v dnešní době velmi těžké. Vsaďte tak raději na jistotu a zůstaňte jí věrná. Existuje totiž pomocník, který vám vaši kabelku oživí a bude hned působit jako nová, a tou je právě chlupatá klíčenka.

Výsledek obrázku pro klíčenka chlupatá klíčenka

Stylová bambulka

Tento roztomilý módní doplněk skvěle padne především k velmi elegantním koženým kabelkám – módní paradox, že? Možná právě proto si tuto stylovou bambulku oblíbily celebrity a modelky po celém světě! Nejvíce modelka Gigi Hadid, která je v současnosti tváří značky Tommy Hilfiger. Bez chlupatého doplňku se neobejde ani její sestra, modelka Bella Hadid, nebo Kendal Jenner. Tato trojka patří mezi největší průkopníky současných módních trendů, ani nyní nešláply vedle!

Výsledek obrázku pro klíčenka chlupatá klíčenka

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like