Podzim celebrit – nechte se inspirovat

Původně jsme se chtěli věnovat babímu létu a nachrlit na vás zásobu inspirativních outfitů na krásný konec léta. Jako vždy nám ale počasí překazilo plány, a tak nastal čas na plán B. Podle předpovědí to vypadá, že se nám babí léto letos vyhne. O to více si ale užijeme úžasných podzimních módních trendů. Nechte se inspirovat podzimem celebrit.

Odstín žluté jako podzimní listy

Hořčicově žlutá je MUST HAVE barvou podzimu. Moc dobře to vědí herečky Vanessa Hudgens a Lucy Hale. Tato barva si skvěle rozumí s černou, bílou, nebo dokonce trendy bledě modrou, díky které bude váš outfit svěží a bude vám nadále připomínat léto.

Sport vs elegance

Zkombinovat sportovní prvky s elegantními byl gól, opravdu. Tento trend je podle našeho názoru jeden z nejúspěšnějších v historii módy. Dává nám totiž větší volnost při výběru oblečení a hrát si s jednotlivými kousky odlišného stylu je úžasná zábava. Tip: Ve volné maxi mikině pánského střihu nemusíte vypadat jako v pytli, stačí ji zkombinovat s džínami, které podtrhnou vaše sexy ženské křivky a voilá, outfit v souladu se současnými módními trendy je na světě.

Mezi podzimní trendy patří samozřejmě maxi svetry. Milujeme je! Bez maxi svetrů se na podzim zkrátka neobejdeme, jsou neuvěřitelně stylové, pohodlné a k sežrání. Co říkáte?

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like