Podzimní bundy, kterým neodoláte!


Už je to tady – léto pomalu končí, o slovo se hlásí podzim, teploty pomalu klesají, dny jsou čím dál kratší a v našem šatníku vzdušné kousky střídají hřejivější. Právě teď je ten správný čas na pořízení trendy podzimní bundy, se kterou letos na podzim uděláte v ulicích velkou parádu. Mám pro vás několik zajímavých a vkusných kousků, kterým zaručeně neodoláte.

Tak schválně, kterou bundu na podzim byste si vybrali vy?

Elegantní blejzr nechá vyniknout vaše křivky

My ženy bychom se v žádném případě neměly stydět za svoje křivky, ať už jsou jakékoli. Proč svou siluetu nenecháte vyniknout v elegantním blejzru, který nechá vyniknout vaše křivky a ještě více je zvýrazní? Vsadit můžete na jednobarevný motiv, se kterým nikdy nic nezkazíte, ani blejzry s kostkovaným vzorem nebudou letos na podzim chybnou volbou.

Bundičky s kožíškem mají šmrnc

Mezi trendy podzimní bundy tohoto roku patří i kousky s kožešinovými detaily. A nezáleží na tom, jestli to bude džínový bunda, oblíbený kožený křivák nebo příjemná semišovka – stačí, aby vámi vybraná bunda měla detail s kožešinou a máte vyhráno. Nic se nemusí přehánět, pokud je vám kožešina proti gustu, sáhněte po něčem decentním.

Sáčko s kostkovaným vzorem je trendy

Nejen na podzim, ale i v zimě se bude nosit kostkovaný vzor. Ještě než zkusíte namítat, že kostka přece byla in loni, dovolím si poznamenat, že dobří holubi se vracejí – a v případě kostkovaného vzoru prostě není co zkazit. A dobře padnoucí sáčko se žádné z nás v šatní skříni určitě neztratí, tak čeho se ještě bojíte?

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like