Recenze skladovacích kontejnerů Sklady Staněk

Před nějakým časem jsem spustila svůj vlastní e-shop. Jenže s čím jsem nepočítala, bylo množství objednávek, které se každým dnem navyšovalo. Proto jsem musela začít řešit dočasné prostory, kam uschovám velké množství zboží mého e-shopu. Takže pokud vás trápí stejný problém nebo jednoduše potřebujete někam uložit své osobní věci, rozhodně využijte možnost skladovacích kontejnerů Sklady Staněk, které se těší stále větší oblibě. 

Jelikož mě tato možnost uskladnění velmi příjemně překvapila, ráda bych vám představila a zhodnotila služby dané firmy Sklady Staněk.

20201006 141308

Proč jsem se rozhodla zrovna pro skladovací kontejnery?

1. Všestranná možnost využití

Je jedno, zda potřebujete uložit motorku, čtyřkolku, nábytek, nářadí nebo jiné předměty. Skladovací kontejnery Staněk jsou k dispozici ve dvou velikostech. Záleží už jen na vašich potřebách, zda si vyberete menší či větší kontejner. Jak jsem již zmínila na začátku, já je využila pro zboží mého e-shopu.

2. Bezpečnost na prvním místě

Co považuji za obrovské plus je fakt, že o své věci se nemusím bát. Zboží je pod neustálou kontrolou, kterou zajišťuje bezpečnostní služba v areálu, jenž je dostatečně vybaven kamerovým systémem. A věřte, že dovnitř se díky kvalitnímu zamykacímu systému jen tak někdo nedostane.

3. Cena odpovídá kvalitě

Dalším důležitým faktorem je samozřejmě cena. Vzhledem k tomu, že v dnešní době (zvláště teď v době pandemie) nájmy a ceny nemovitostí rostou, je částka 2500 Kč za měsíc pro mě víc jak přijatelná. Srovnejte si sami, zda vás vyjde levněji nákup či pronájem nějakého skladovacího prostoru, který musíte určitým způsobem vybavit a přizpůsobit předmětům k uskladnění.

4. Neomezený přístup

Další plusové body vidím v tom, že do areálu se dostanete v jakoukoliv denní či noční dobu. Několikrát se mi stalo, že jsem nutně potřebovala vyzvednout pár kusů zboží, na které jsem si vzpomněla až v pozdních nočních hodinách. Areál je navíc osvícen, proto na složité hledání s baterkou zapomeňte.

5. Nadstandardní služby

K ruce jsem dostala asistenta, který mě provedl procesem uzavření smlouvy, předáním a ukázkou použití skladu. Asistent mi nabídl i možnost přestěhování zboží.

Závěrem hodnotím tuto službu a možnost úschovy nejvyšším hodnocením a pevně doufám, že firma Sklady Staněk své působení rozšíří po celé republice.

 

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like