Virtuální kancelář

Když začínáte s podnikáním, je samozřejmé, že začínáte pomalu. Jen málokdo jde do rizika a nastaví si vysokou prestiž v podobě luxusní kanceláře na vyhlášené adrese, luxusním voze a jiných náležitostech typických pro úspěšného a bohatého podnikatele. Ano, podnikatel musí umět reprezentovat, ale jen málokdo si může dovolit nasadit tak vysokou laťku.

To je pochopitelně velký vabank, který se Vám může a taky nemusí vyplatit.
Mnozí lidé začínají tak, že kancelář si udělají v obývacím pokoji a provozovnu prozatím ve své kanceláři. Nicméně napadlo Vás, jak to může působit na Vašeho potenciálního zákazníka?

Určitě uznáte, že dobrá adresa by se Vám kvůli prestiži hodila.
Pokud si nemůžete dovolit fyzickou kancelář na prestižní adrese, rozhodně si můžete dopřát na prestižní adrese alespoň virtuální kancelář. K čemu by Vám byla?

Kancelář i zasedací místnosti

Věřte tomu, že virtuální kancelář je pro rozjezd Vašeho podnikání velmi důležitá. Jedná se totiž v podstatě o virtuální adresu sídla. Pošta chodí na virtuální adresu a následně je přeposílaná na Vaši skutečnou. Že je to tak trochu fake na zákazníky? Nikoli. Pokud budete potřebovat, můžete využívat nárazově i skutečnou kancelář.

Hodinový totiž není jen hotel nebo manžel, hodinová může být i kancelář. Pokud potřebujete nějakou krátkou dobu využívat komfortu kvalitně vybavené kanceláře, kterou ovšem nemáte, můžete si ji prostě pronajmout. Ve světě se jedná o zcela běžnou záležitost, u nás si na tento způsob práce teprve začínáme zvykat.

Podobně je tomu například také v případě zasedacích místností. Rádi byste uspořádali setkání se stávajícími nebo i potenciálními zákazníky, ale Vaše provizorní domácí kancelář je pro tento účel nepoužitelná a přátelské posezení v restauraci není vždy vhodné, zvláště pokud potřebujete promítnout prezentaci. Není tedy nic snadnějšího než si zasedací místnost pronajmout. Je to podobné jako se salónkem v restauraci. Velikost záleží na počtu „hostů“.


Foto: Pixabay

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like