Trápí vás zplihlé vlasy bez objemu? Poradíme, jak se o ně správně starat!


Zplihlé vlasy rozhodně nejsou žádná výhra. Každá z nás si přeje (i když bychom to třeba nepřiznaly nahlas) bohatou hřívu, které nechybí objem ani zdravý lesk a která už na první pohled vypovídá v náš dokonalý vzhled. Bohužel ne všem nám byla od přírody do vínku nadělena krásná a hustá kštice, proto se mezi námi najdou takové ženy a dívky, které trápí zplihlé vlasy.

Máte zplihlé vlasy? Vím, co na ně pomůže!

Možná i vy patříte k těm nešťastnicím, které se často trápí pro své zplihlé a jemné vlasy, které působí unaveně, chybí jim objem i lesk a celkově nejsou zrovna kdovíjakým důkazem krásy. Naštěstí vím, co by vám s tímto problémem, se kterým se stejně jako vy potýká další spousta žen, může pomoci.

Proto vám teď představím několik základních rad, které na zplihlé vlasy fungují. Jaké z nich vyzkoušíte, nechám na vás. Jsem si ale jistá, že některé z nich vám určitě pomohou!

Rada první: kvalita šamponu je na prvním místě

Pokud jsou vaše vlasy příliš jemné a mají tendence působit zplihle, pak byste si měli dát záležet na volbě správného šamponu. V tomto případě jde stranou nízká cena nebo neodolatelná vůně a na řadu přichází kvalita. Nesnažte se na sobě v tomto ohledu šetřit, protože pouze kvalitní šampon zaručí, že vlasy nebudou mastné, zplihlé a unavené.

Rada druhá: s kondicionérem se to nemá přehánět

Já se odjakživa držím toho názoru, že kondicionér je určený spíše pro hrubé, těžké a nepoddajné typy vlasů (které mám shodou okolností zrovna já), a naopak nejsou vhodné pro vlasy, které jsou samy o sobě už tak dost jemné. Když už chcete kondicionér používat a víte, že se ho odmítáte vzdát, pak pamatujte, že se nesmí nanášet přímo ke kořínkům vlasů, ale pouze do jejich délky a především do konečků.

Rada třetí: zastřihování konečků dokáže divy

Na závěr ještě jedna rada, která opravdu pomáhá: pravidelné zastřihování konečků. Budete-li na své vlasy (s odpuštěním) kašlat a ke kadeřnici se vypravíte třeba jednou za dva roky, nebo klidně ještě déle, pak se vám vaše vlasy odvděčí tím, že budou zbytečně těžké a tím pádem budou mít sklony k tomu, aby vypadaly unavené, bez života a působily zplihlým a nevzhledným dojmem.

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like