Trend, který ovládne přelom podzimu a zimy? Krokodýlí kůže!


Zvířecí vzory jako takové se obecně těší velké popularitě, přesto bych v dnešním článku chtěla zmínit konkrétně jeden, který dokonale ovládne přechod mezi podzimem a zimou: krokodýlí kůže! Ten se totiž začne objevovat nejen na botách, ale i kabelkách a já vám slibuji, že jakmile mu jednou podlehnete, okamžitě si ho zamilujete!

Krokodýlí vzor je moderní trend, který udává směr

Možná jste mu ještě tak úplně nepřišli na chuť, což v žádném případě nevadí – příležitostí ještě budete mít habaděj! Na přelomu podzimu a zimy se na pultech obchodních domů i pomyslných ramínkách internetových e-shopů krokodýlí kůže začne objevovat ve velkém. Není tedy pochyb o tom, že i vás tento moderní trend nenechá chladnými!

Úchvatné kozačky, ve kterých uděláte dojem!

Ke studenému počasí, které na přelomu podzimu a zimy každoročně panuje, nutně potřebujete stylové a pohodlné kozačky, ve kterých se budete cítit dobře, ve kterých vás nezaskočí ani přízemní mrazíky a ve kterých na ulici uděláte dojem! Kozačky, které zdobí krokodýlí kůže, jsou šmrncovní a cool!

Neodolatelné kabelky, které nedáte z ruky!

Jestli k ženám něco neodmyslitelně patří, pak jsou to kabelky! Zapomeňte na nudu a vsaďte na modely, které jsou z krokodýlí kůže. Nejenže vypadají velmi zajímavě, ale jejich typický vzor dodá každému vašemu outfitu ten správný směr. Takovou kabelku prostě nebudete chtít dát z ruky!

Designové peněženky, které budete hrdě ukazovat!

Peněženky jsou stále častěji považovány za plnohodnotný módní doplněk. Dávno odzvonilo dobám, kdy sloužily pouze k praktickým účelům, v současné době se s nimi ženy rády chlubí. Udělejte si radost a pořiďte si vkusnou peněženku z krokodýlí kůže, kterou budete chtít hrdě ukazovat klidně celému světu!

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like