Zaostřeno na kosmetické štětce: nepostradatelné kousky, bez kterých se neobejdete!


Kosmetické štětce představují tzv. must have každé ženy a dívky, která se líčí. Pokud si chcete nanášet make-up, oční stíny nebo třeba tekutou rtěnku, pak se bez kosmetického štětce neobejdete. A co víc – pouze jeden jediný vám rozhodně stačit nebude! Kdo se líčí a s pomocí malovátek dotahuje svůj vzhled k dokonalosti, ten by si měl přečíst, jaké kosmetické štětce nutně potřebuje.

Máte všechny kosmetické štětce? Přesvědčte se!

Dnes se nechci zaobírat tím, jestli jsou lepší kosmetické štětce umělé nebo přírodní, mým cílem je poukázat na jakousi základní sestavu kosmetických štětců, bez kterých se podle mě neobejde žádná z vás, která se denně líčí.

  1. Štětec na nanášení rtěnky

    Pokud nepoužíváte klasickou tuhou rtěnku, ale dáváte přednost její tekuté variantě, pak si domů pořiďte šikovný štětec na nanášení rtěnky, se kterým vám líčení rtů půjde doslova jedna báseň. Tyto štětce poznáte tak, že mají plochý tvar, se kterým hravě, snadno a pohodlně vytvarujete naprosto dokonalý tvar vašich rtů.

  2. Štětec na nanášení make-upu

    Aplikujete na svou tvář make-up? A používáte k tom štětec? Pokud přikyvujete na souhlas, pak byste doma měli mít po ruce štětec, který bude mít buď seříznutý nebo naopak plochý tvar. S takovým pomocníkem je nanášení make-upu pohádka, to mi můžete věřit.

  3. Štětec na nanášení pudru

    Zafixovat make-up pudrem je jakási nepsaná povinnost, která vám nejlépe půjde s velkým a objemným štětcem. S tím půjde fixace make-upu jako po másle, za to vám klidně dám ruku do ohně.

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like