Celebrity, které nemají žádný styl

Stylové celebrity už jsme měli. Chtěli jsme vám názorně ukázat, jak to vypadat má. No a čekal někdo, že si odpustíme malé rýpnutí? Podíváme se taky na celebrity, které zkrátka berou módu tak trochu po svém. Na čí oblečení už si brousí zuby módní policie?

Helena Bonham Carter

Bezesporu skvělá herečka je častým terčem kritiky všech odborníků na styl. K módě přistupuje opravdu svérázně. Její modely jsou většinou poměrně neuvěřitelná směs nejrůznějších stylů, ale asi jí za její odvahu tleskáme a beztak ji máme pro její osobitost fakt rádi. Občas to sice spíš vypadá, že se Helena cestou na červený koberec stavila v kostymérně a tam náhodně posbírala všechno, co bylo po ruce, ale originalita se cení.

Miley Cyrus

Ze sladké holčičky se proměnila v provokující rebelku. Vážně nevíme, jestli nás tyhle úsporné modely ještě baví. Dá se vůbec několik pásků, které sotva zakrývají to nejnutnější, nazývat ještě oblečením? I v soukromí se toho mladá zpěvačka nebojí a odvážně světu dává všanc své tělo. Na denním pořádku jsou topy nad pupík a krátké šortky nebo alespoň roztrhané kalhoty. Zatím si to Miley může alespoň dovolit z hlediska svého věku i postavy.

Courtney Stodden

I když vlastně přesně nevíme, čím se tahle slečna proslavila. Máme spíš pocit, že se proslavila její ňadra, Courtney je totiž v obtažených šatech (často spíš tak o velikost až dvě menších) mimořádně ráda prezentuje. Když zrovna nevystavuje na odiv poprsí, snaží se upoutat pozornost alespoň na své nohy. A vysoké podpatky jsou nezbytností. No, Courtney, uber, prosím!

Nicki Minaj

Těžko říct, jestli ji za to vlastně můžeme kritizovat. Tahle raperka si postavila image na faktu, že je všeho na ní zkrátka tak nějak moc. Když nemá zrovna barevnou hlavu a spoustu make-upu, má alespoň obří výstřih. Pokud neukazuje ten, hrdě předvádí svoje nohy v ultrakrátkých šortkách nebo odhaluje břicho. Jen sporadický počet jejích modelů toho více zahaluje, než odkrývá, ačkoli nutno dodat, že zpěvačka v poslední době přestala hýřit barvami jako omalovánky.


Foto: Pixabay

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like