Co rozhodně nenosit

Radíme vám v podstatě neustále, co máte nosit. Poctivě vás zásobujeme nejnovějšími módními trendy, doporučujeme, inspirujeme a vyzýváme vás, abyste se módy nebála. Ovšem móda umí být, abychom parafrázovali známé rčení, také dobrý sluha, ale špatný pán. Takže, které kousky by většina normálních smrtelnic měla prostě nechat v obchodech?

Crop topy

Je vám třináct? Ručička na váze se vám i po vánočním obžerství nepřehoupne přes padesát kilogramů? Jste profesionální modelka nebo trenérka fitness? Tak vy můžete. Podmínkou pro tenhle kus oblečení je zkrátka dokonale vysoustruhovaná postava, na které nenajdete ani gram tuku navíc a perfektně ploché břicho. Britney si to v devadesátých letech na startu kariéry holt mohla dovolit.

Krátké šortky

Opravdu vás nechceme v průběhu letních veder nemilosrdně grilovat v džínách. Šortky jsou skvělá věc, ale prosili bychom, ať zakrývají alespoň hýždě a ideálně i další partie. Ultra krátké modely se hodí maximálně na majitelky postav zmíněných v předešlém bodě. Smiřte se s tím, že modelky na svých nohou denně dřou v posilovně. A následně na nich dře grafik s Photoshopem.

Topy s holými zády

Pokud vám příroda nenadělila ňadra dmoucí, máte tentokrát povoleno jásat a směle nosit. Ne, žádná podprsenka se totiž pod ně vzít nedá. Ta samodržící podrží jen malé poprsí a slouží spíše pro váš osobní pocit, když nechcete vyrazit „naostro”. Majitelky předností, které přece jen potřebují oporu kvalitního prádla, by si měly toto ošacení zkrátka odpustit. Podprsenka pod ním nikdy nevypadá dobře.

Harémové kalhoty

Jsou pohodlné, to chápeme. Když v nich směle vyrazíte cvičit, nepochybně se časem dopracujete i k takové postavě, která si i tenhle kontroverní kousek na běžné nošení může dovolit. Jinak bych majitelky tvarů krev a mléko prosili, ať si opravdu rozmyslí, jestli si do svého šatníku chtějí zrovna tyhle kalhoty adoptovat.


Foto: Pixabay

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like