Největší prohřešky mužů

Ani pánové nezůstanou ušetřeni. Vůči některým jevům hodláme být absolutně nemilosrdní. Nedal by se obnovit institut mistra popravčího? Za co by se měla dávat hlava na špalek?

Svlečen do půlky těla

Ano, je opravdové horko. Ne, neomlouvá vás ani to, že je vám dvacet, svůj život trávíte v posilovně a za výživové doplňky utrácíte polovinu měsíčního příjmu. Prostě se oblečte nebo se běžte zchladit na koupaliště. Slečny taky nekorzují ulicemi jenom v podprsenkách. (A na ty, kterým vykukuje spodní prádlo pod šaty, máme políčeno rovněž.)

Vlasy

Dlouhé vlasy nejsou řešením, pokud se vám nechce chodit pravidelně ke kadeřníkovi. V tom případě bychom doporučili spíš styl a la poručík Kojak. Chcete-li mít hřívu do půlky zad, musíte se o ni patřičně starat. Už si brousíme nůžky na všechny majitele urousaných vlasů se zničenými konečky. A ať vás ani nenapadá dohánět délkou to, co vám příroda ubrala na hustotě. Začíná-li vaše kštice povážlivě řídnout již krátce po třicátých narozeninách, zkrátka se s tím důstojně smiřte.

Absence deodorantu

Vážně nejste příliš sexy pro návštěvu drogerie. Používat prostředky proti pocení není příznakem změkčilosti. I když kolem sebe nebudete šířit svůj přirozený odér, stále umíte programovat, parkovat, orientovat se v mapách a disponujete lepší prostorovou představivostí.

Ponožky v sandálech

Víme, že o tomhle už se popsaly stohy papíru. Nemůžeme si pomoct… Je vám zima? Proč máte otevřené boty? Je vám teplo? Proč máte ponožky? Prostě to nechápeme. Možná je to smluvené znamení členů tajné organizace za účelem celosvětového spiknutí.

Ledvinka

Móda devadesátých let se těší velké oblibě a za hranicemi slavily i ledvinky svůj comeback. Pokud po ruce nemáte zrovna partnerku, která vám klíče nebo telefon uschová do své kabelky (o tom, že ženské kabelky disponují vlastním časoprostorem a prakticky z nich vytáhnete kdykoli cokoli, zase v jiném článku), co si pořídit stylovou koženou tašku? Ledvinky mají svůj původ ve sportu. Byly ryze praktickým kusem: Jednoduše do nich při běhu uklidíte vše potřebné.


Foto: Pixabay

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like