Zimní trendy, které si okamžitě zamilujete

Ještě si budeme muset nějakou dobu počkat na to, než přestaneme připomínat Eskymáky a konečně odložíme vrstvy oblečení. My si tak trochu zrekapitulujeme uplynulé chladné dny a podělíme se s vámi o to, které trendy v tomhle období ale opravdu nechápeme.

Oversized

Svetry, kabáty, vlastně cokoli. Chápeme, že je to příjemné, měkoučké a pohodlné. Ovšem my běžné smrtelnice v tom opravdu nevypadáme jako subtilní krásky z módních magazínů nebo křehoučké náctileté fashion bloggerky na stylizovaných fotkách z Instragramu. Taky máte lehce traumatizující vzpomínku na „do toho dorosteš” z dětství, v případě, že jste fasovali oblečení po starších sourozencích nebo vaši rodiče spořivě mysleli na to, aby vám oblečení vydrželo několik let?

Ponča

Vypadají efektně. Do té doby, než máte přes rameno tašku s dokumenty, laptopem nebo kabelku, ve které máte pití, svačinu pro dítě, klíče, mobil, peněženku, vlhčené ubrousky, kostičku z Lega, plyšáka a pár drobků a na jedné ruce potomka a ve druhé dětskou tříkolku, ve třetí… vlastně ne. A třásně na ty věci dodal někdo s mimořádně zlovolným smyslem pro humor.

Kabáty se širokými klopami

Volný kabát, který má výrazné klopy, zpravidla se navíc nezapíná, pouze zavazuje. Svým střihem připomíná župan. Jak se to…? Kam se to…? Proč se to…? Ale třeba je to určeno otužilcům, kterým nevadí, že jim všude do podobného modelu táhne. Vidina zachumlání se do županu nás baví doma v křesle. Venku bychom prosili oblečení, které skutečně zahřeje.

Svetry s krajkou

Krajka se úspěšně drží na výsluní nejen během této zimy a my jsme za to samozřejmě rádi. Jedná se o elegantní a ženský prvek, který má v dámském šatníku svoje místo a doufáme, že ho jen tak něco nenahradí. Možná jsme přehnaně útlocitní, ale od svetru bychom očekávali, že nás zahřeje. Nikoli, že nám skrze krajkovou aplikaci bude táhnout na záda.


Foto: Pixabay & TrendyModa.cz

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like