Přešlapy v líčení

Mnoho děvčat a dam by nenalíčeno nešlo ani s košem na odpadky. Bez make-upu je zná jejich vlastní maminka a možná partner, pokud tedy nevstávají zásadně o hodinu dříve než on, aby si nejprve nanesly „fasádu”. Kdy vám ale líčení nadělá víc škody než užitku? Pojďme se spolu podívat na největší šminkové přešlapy.

1.nevystínováno

Naučit se používat oční stíny je docela věda. Rozhodně nestačí si nanést na víčka vrstvu barvy. Je potřeba umět správně stínovat a zjemnit ostré přechody. Sedněte k internetu a začněte podle obrázkových tutoriálů poctivě trénovat.

2.tmavý make-up

Víme, že někdy je to vážně těžké. Nicméně se nevzdávejte a hledejte takový, který bude skutečně dokonale kopírovat odstín vaší pleti. Make-up není instantní opálení. K tomuto účelu slouží samoopalovací krémy.

3.příliš make-upu

Vybrala jste si správný odstín. To je opravdu skvělé. Make-up není ani kyt, nedávejte si ho na obličej doslova tunu. V mnoha případech se navíc bez něj obejdete úplně. Máte-li dobrou pleť, nechte ji žít a netrapte ji zbytečnými nánosy.

4.vrstva řasenky

Spider lashes byly svého času moderní, to uznáváme. Vy se však rozhodně nepokoušejte dodat svým řasám na objemu i hustotě pěti vrstvami řasenky. To, aby se každý muž vyděsil, co mu z vás zbude, až oloupe všechny ty vrstvy.

5.rtěnka nebo lesk jinde, než mají být

Rtěnka patří na rty, lesk rovněž. Zkontrolujte si, jestli nemáte rtěnku rozmazanou, ať se vám nedostane až na zuby. Mnoho z nich to dělá s oblibou. Chce to kvalitní produkty. Lesk na rty se nehodí ven do větrného počasí. Vlasy přilepené na puse nejsou zrovna nádhera.

bonusový bod

Všeho moc škodí, to věděli už naši prapředci. Platí to také v současnosti a neméně i ve světě make-upu. Nepřehánějte to s ničím. Ať už se jedná o tvářenku, bronzer, rozjasňovač, make-up nebo pudr. Vy jste vy a vizáž té krásky z magazínu si se sebevětším množstvím malovátek vážně nepřikouzlíte, takže bychom doporučovali se se svou přirozeností pokud možno srovnat.


Foto: Pixabay

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like