Znáte všechny pánské doplňky?


Doplňky doplňují a spoluvytváří konečný dojem outfitu. Dělají outfit jedinečným a originálním. Doplňky vystihují vaši osobnost, sociální zařazení i to, co máte rádi. Zabraňují nudě. Správné pánské doplňky přitom musí splňovat hned několik aspektů. Tím nejdůležitějším je variabilita, která je umožňuje nosit k širokému spektru outfitů. Důležitá je i kvalita, i když jsou dražší, vyplatí se, protože mají mnohem větší životnost než ty levnější.

Jaké pánské doplňky známe?

Pánské tašky

Pánské tašky jsou stále řadou mužů odmítány, ale jde o velkou chybu, protože vždy je lepší nosit něco v tašce, než mít nadité kapsy k prasknutí. Nejenže to nevypadá pěkně, ale není to ani pohodlné. Do brašny, nebo aktovky, umístíte vše potřebné, dokumenty i laptop. Vhodné je tašky ladit s botami a páskem. Nebojte se ani batohů, nenoste je však do města.

Pásky

Všechny kalhoty by měly být doplněny páskem, ani ne tak proto, aby nespadly, ale je to prostě nutnost, která zvýrazňuje konec kalhot a pas.

Hodinky

Hodinky nejsou žádným rozmarem, i když by se tomu mohlo v době mobilních telefonů tak zdát. Jde však o jeden z mála šperků, který si muž může dovolit. Dává muži šanci, jak ukázat svůj osobitý vkus i finanční statut. Vskutku kvalitní hodinky navíc můžete předat i další generaci.

Sluneční brýle

Na místě jsou i sluneční brýle, které oči chrání před sluncem. Zabraňují i vzniku předčasných vrásek a kruhům pod očima. I do brýlí se vyplatí investovat, protože jsou tím prvním, co vidíme a nosit je můžete řadu let.

Šátky, šály, kravaty, kapesníčky a jiné látkové drobnosti

Do této kategorie spadají i spony na kravatu, manžetové knoflíčky, špendlíky a květiny do klopy. Jde prostě o drobnosti, které outfitu dávají šmrnc a odlišují je od jiných. Díky těmto drobnostem pak v konečném výsledku nebude váš outfit nikdy fádní.

 


Foto: Pixabay & TrendyModa.cz

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like