Vzpomínky na léto


Vždy se nám o prázdninách a o dovolených sejde a doma nastřádá značné množství suvenýrů a památek na léto a letní dobrodružství, na pláže v tropech a toulky po horách. Bylo by škoda, aby takové krásné vzpomínkové drobnosti ležely jen tak zapomenuté v šuplíkách a skříňkách. Pokuste si z nich vytvořit krásné a nápadité dekorace, které snadno a lehce naaranžujete z květin i suvenýrů z pláže.
mušle na kamínkách

Svěží dekorace v interiéru

Z květin, které doplníme suvenýry z letních dovolených, jako je písek, oblázky, rozličné kamínky a mušličky si můžeme samy doma vytvořit kouzelné dekorace, které vypadají luxusně a neotřele. Své vlastní dekorace potom můžete libovolně doplňovat krásnými kousky z obchodů s dekoracemi a květinářství. Na své vlastní zajímavé letní dekorace potom najdete mnoho úžasných materiálů, ať už použijete ty nastřádané doma, které máte. Nebo pojedete na pár dní k moři, kempovat na Moravu, chytat ryby, nebo budete o prázdninách doma.
kamínky ve váze

Svícny na terase

Během léta se několik krásných svícnů na terasu a zahradu vždy hodí. Co si takhle letos vytvořit několik neotřelých a originálních svícínků?
·         Svíčky lze například umístit i do vkusné skleničky s vodou, na které budou plavat, společně s květy vašich oblíbených květin.
·         Svícen můžete také pojmout jako repelent, když do sklenice položíte dva plátky z citronu, dva plátky z limetky a přidáte snítku z bazalky. To vše pak přelijete vodou a kápnete na to pár kapek esenciálního oleje s vůní citronové trávy. Nakonec na povrchu nahoře zapálíte plovoucí svíčku. Svícen potom poslouží ne jenom, jako vkusná dekorace, ale i proti komárům.
·         Další možností je vkusný závěsný svícen. Budete na něj potřebovat několik hezkých zavařovaček a pevný provázek. Sklenice pevně a stejnoměrně uvažte na provázek a zavěste na terase, zahrádce, nebo na balkoně.


Foto: Pixabay

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like