Je důležité mít svůj styl?

Má každé oblečení svůj styl?

Bylo by moc hezké, kdyby každé oblečení mělo svůj vlastní styl, ale ono to tak bohužel ve většině případů není. Většinou záleží na firmě či na návrhářích, kteří to oblečení zpracovávají.

Jsou návrháři, kteří jsou už velice úspěšní a známí. O těch pak můžeme přesně říct, v jakém stylu pracují. Určitě budete znát styl versace či roberto cavalli, které patří mezi styly extravagantní, poté styl max mara, který je zase ležérní. Takže pokud chcete mít svůj styl a vyjádřit ho, určitě vyhledávejte obchodní domy či značky, u kterých si budete jistí, že jste styloví, a že to oblečení, které se vyrábí, je stylové.

Stylové oblečení = jednoduchost

Takovéto oblečení pak bývá zpravidla velice jednoduché. Když si kupujete něco, co je přímo určeno k nošení, čímž je myšleno oblečení, které se běžně kupuje v obchodech nebo buticích, tak je opravdu zvláštní, že je jednodušší, má čistší formu a nemá tolik ozdob a střihů, jako kolikrát oblečení, které najdete v nějakém levnějším butiku.

Levné oblečení = účel zisku

Do těchto butiků přispívají týmy, které jsou vedeny určitým požadavkem, a ten požadavek je zisk. To znamená, že je jejich cílem zboží prodat, i když z něj udělají úplný paskvil. Řiďte se teorií, která říká, že v jednoduchosti je krása a oblečení, které je příliš nazdobené vždy zavádí tím, že čisté určitě nebude.


Foto: Pixabay & TrendyModa.cz

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like