Tipy na nejlepší módní hodinky


Proslulé Rolexky nepochybně znáte. Rolex je světoznámý výrobce hodinek, symbol luxusu, jak jinak, než ze Švýcarska. Za ty nejdražší modely ovšem utratíte i více než milion a půl korun. My se teď podíváme na trochu jinou sortu. Protože jsme na módním portále, povíme si o třech módních značkách, které se zaměřují také na výrobu hodinek a můžete si u nich i dopřát neotřelý design. A mnoho z nich vás navíc ani finančně nezruinuje, takže si jich můžete pořídit víc a střídat je podle nálady, příležitosti nebo oblečení.

Calvin Klein

Americká značka, která dodnes nese jméno svého zakladatele. Do jejího portfolia patří oblečení, ale také doplňky (parfémy a další). Vsází na luxusní materiály, třeba krokodýlí kůži nebo titan (ten je při zachování odolnosti mnohem lehčí než běžná chirurgická ocel). Řada produktů je vyrobena přímo ve Švýcarsku, takže pokud vám záleží na vzhledu i funkčnosti, pravděpodobně vás nezklamou. Vzhled je dílem přímo slavného návrháře a o vnitřek se postarají odborníci ze Swatch Group.

Fossil

Firmu založil v USA Tom Kartsotis. Zaměřuje se na doplňky, třeba kabelky, ale stěžejním artiklem jsou právě hodinky. Ve světě fashion hodinek si vydobila poměrně pevné postavení a stala se jedním z nejznámějších výrobců. Ať už vyznáváte nadčasový styl inspirovaný retrem nebo si potrpíte na futuristické moderní linie, u téhle značky si díky propracovanému důrazu na detail nepochybně vyberete. Hodinky navíc pořídíte v poměrně příjemných cenových relacích. Pokud vás zaujme design, zkuste i další módní značku – Guess, u níž se mnoho nápadnějších kousků bude líbit také mladým slečnám.

Axcent of Scandiavia

Název napovídá o původu – společnost byla založena ve Švédsku. Proslula jako značka celebrit. Vidět jejich výrobky jste totiž mohli „hrát” třeba ve filmech Cat woman nebo X-men. Vyznačuje se především širokou škálou, z níž si vybere opravdu každý. Sportovně laděné varianty, k dispozici jsou i ty nadčasové či extravagantní hodinky nebo výrobky s puncem minimalismu. Designérský tým značky tvoří skutečná oceňovaná elita, jejíž jména jsou známá z galerií napříč celým světem.


Foto: Pixabay & TrendyModa.cz

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like