Koupelna v novém a moderním stylu

Na co se zaměřit při rekonstrukci nebo budování nové koupelny:
1.)    výběr vany nebo sprchového koutu
2.)    vhodný dekor dlaždiček
3.)    koupelnová skříňka, poličky a další úložné prostory
4.)    zrcadlo
5.)    stylový koš na prádlo
koupelna s oknem
Po rozhodnutí, jakou si do vaší koupelny zvolíte vanu nebo sprchový kout budete také řešit, do jaké barvy koupelnu sladíte a v jakém designu budou dlaždičky? Chcete mít koupelnu opravdu stylovou, tak musíte vědět, co je právě v oblasti koupelen trendy. Nemusíte zůstat jen u obyčejné bílé barvy. I při zařizování koupelny se můžete odvázat a pustit do různých barevných kombinací. Tak jako do všech místností v domácnosti, tak i do koupelny jsou vhodné určité barvy, fantazii se ale meze nekladou a můžete se při jejich výběru více odvázat.

Jakých barev se nemusíte při zařizování koupelny obávat?
–          Oranžová
–          Hnědá
–          Červená
–          Černo-bílá
–          Šedivá
–          Žlutá
–          Zelená

Další nezbytnou součástí je koupelnová skříňka. Tu můžete třeba chytře umístit pod umyvadlo nebo vedle zrcadla, zkrátka tam, kde bude po ruce a nebude překážet. Slouží k uložení různých kosmetických nebo čisticích přípravků a dalších věcí. Bez ní se určitě neobejdete. Můžete ji doplnit úchyty v různých designech pro ještě lepší styl.

Také se neobejdete bez nějakého toho zrcadla, která jsou k dostání v různých tvarech, tady je to jen a jen na vás a na konkrétním prostoru. Ideální umístění je samozřejmě nad umyvadlo.
sprchový kout
Nezapomínejte ani na koupelnové doplňky, které v této místnosti nesmějí chybět. Některé mají také praktické využití a dají se pořídit v moderním stylu. Jistě využijete třeba ratanový koš na prádlo nebo různé závěsné poličky, které využijete na kosmetické produkty.
Pokud bude vaše koupelna příjemně barevně sladěná podle vašeho gusta, pak si budete moci naplno užívat třeba relaxaci ve vaně.

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like