Máte pocit, že vám doplňky a šperky nesluší?

Sebekritické ženy

Ženy jsou známé tím, že vnímají každou ženu, která okolo nich projde mnohem hezčí než jsou ony samy. Mají tendenci vidět samy sebe daleko hůř než ve skutečnosti vypadají. Je o tom natočený dokonce i dokument, že ženy samy sebe popisují daleko hůř než když je popisuje někdo jiný. Vždy tedy na ostatních ženách vidí to, co by jim mělo slušet a samozřejmě to vůbec není pravda. Ženám nejvíce sluší to, co vyjadřuje jejich styl.

Ležérní žena

Největší problém s tím mají právě ležérní ženy, které nepotřebují nosit žádné šperky ani nepotřebují mít nějaké výrazné účesy a milují šedou a tmavě modrou barvu. Ony si připadají jako šedé myšky a okolí jim dává najevo, že jsou málo ženské.

Šperk mění váš vzhled

Nemusíte být ani úplně ležérní žena, ale když třeba často nenosíte ušnice a vezmete si je třeba po třech měsících, tak už sebe samou v zrcadle pozorujete jako někoho úplně jiného. Nebo si třeba jen tak jednou za půl roku zkusíte vzít náhrdelník a pomyslíte si: “Wau, tak jsi to zkusila a zase rychle pryč.” Prostě vám nesluší, a tak je nenosíte. Děláte to jen tak, abyste si to ověřily, že vám prostě ten obličej s těmi náušnicemi nejde dohromady. Proto ležérní ženy šperky nenosí, vidí že jim nesluší, a tak jen aby se neřeklo si vezmou takové malé stopičky do uší a tím to pro ně končí. Jejich styl si uzavírají do sebe a nepotřebují ho ventilovat ven


Foto: Pixabay & TrendyModa.cz

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like