Máte rádi různé módní doplňky?


Nosíte doplňky? Ne? My vás to naučíme. A to rovnou od těch nejpovolanějších. Co bude hitem během jara v roce 2016, o tom má kultovní časopis Vogue dávno jasno. Takže?

1. obrovské náušnice

A v tomhle případě zase tak nezáleží na stylu, provedení nebo materiálu. Máte povoleno nosit všechno, co je vašemu smýšlení nejbližší. Letos zkrátka vládne nápadnost. Krásné visací náušnice s kameny od Oscara de la Renty určitě chceme!

2. výrazné kabelky

Kabelku už doma máte nejednu. Další se v tom množství tak nějak ztratí… Směle si pořiďte na letošní jaro výrazný kousek s potisky a vzory. Nosí se vše – od prostorných crossbody aktovek přes malé modely akorát do ruky. Jedno mají ale společné: Letos nechte nadčasovou koženou verzi ve skříni.

3. sandály na platformě

Vypadá to, že návrat masivních platforem ještě neodezněl. Svítící sandály od Chanelu? Cože? Chceme to vidět na českých ulicích ve spojení s ponožkami? Ale minimalistický černobílý model Fendi bychom si líbit nejspíš dali. Mimochodem, ponožek v otevřených botách bylo vidět dost. Bude z toho nakonec taky trend, co myslíte?

4. flitry

Milujete všechno, co se třpytí? Tak čtěte pozorně. Kamínky, flitry, korálky, spousta zlacení nebo stříbrných motivů, to všechno v průběhu letošního jara uvidíte na botách. Nás baví hlavně meruňkové lodičky Rochas připomínající karnevalovou masku. I když zase tak moc netušíme, kam se v tom dá přesně vyrazit.

5. korunky

Měla jste něco podobného naposledy na plese? Maturitním. Vlastním. Před mnoha lety. Tak vyražte do obchodů. Svět vlasových doplňků v nejbližších měsících obohatí korunky. Podle samotných slovutných odbornic z módní bible máme povoleno se vrátit do lehce kýčovitých prepubertálních časů.

6. boty na zavazování

Tentokrát k nám byli módní návrháři milostiví. Chcete-li si tuhle libůstku paní Módy dopřát, na výběr máte jak klasické lodičky na podpatku, tak o něco pohodlnější a praktičtější obutí bez něho. A můžete si směle koupit extravagantní boty ozdobené výraznými květinovými motivy (další letošní hit) nebo minimalistické černobílé modely.


Foto: Pixabay & TrendyModa.cz

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like