Moderní dětský pokoj

Dětský pokoj vašich ratolestí už něco pamatuje nebo je ještě v miminkovském stylu a vaše děti už dávno nejsou miminky? Pusťte se do pořádné proměny pokoje pro vaše děti a proměňte ho v překrásné a moderní království. Trendy v bydlení se samozřejmě dotýkají také i dětských pokojů, které si zaslouží jednou za čas nějakou tu renovaci.

STYLOVÁ POSTEL
Kluci – malí závodníci budou určitě nadšeni z postele ve tvaru auta, malé námořníky zase zaujme postel v podobě lodi a milovníci kolejí budou nadšeni z postele ve tvaru mašinky. A i na holčičky jako malé princezny je samozřejmě myšleno. Jejich postel se může během chvilky proměnit třeba v královský kočár Popelky nebo do autíčka v holčičím růžovém provedení.

KAM S HRAČKAMI
Každé dítko má spoustu hraček, které se neustále hromadí. Při zařizování dětského pokoje je také potřeba myslet na úložné prostory. Nejlepším řešením jsou samozřejmě skříně s poličkami, skříňkami a šuplíky. Ale co když není nábytek kam dát? V případě nedostatku místa je vhodné popřemýšlet o posteli s úložnými prostory v podobě šuplíků ve spodní části. Dalším a velice praktickým řešením jsou různé úložné boxy v pestrých barvách nebo s dětskými motivy. I děti samy tak pak budou lépe motivovány k úklidu svých hraček, který je bude více bavit.

Jak vyzdobit zdi dětského pokoje

Aby byl dětský pokoj moderní, stylový a líbivý, nevystačíte si jen s výmalbou. Jako dekorativní doplněk můžete také zvolit různé pestrobarevné tapety nebo velkoformátové samolepky. Dětský pokoj se tak rázem promění třeba v malou zoo nebo parkoviště aut. Motivů je na trhu opravdu nepřeberně. Dětský pokoj takovými samolepkami získá šmrnc a šťávu a děti si je ihned zamilují. V případě potřeby je pak později jednoduše vyměníte za jiné, pokud třeba už ty dosavadní motivy vaše děti omrzí.

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like