Nejstylovější celebrity světa


Slova učí a příklady táhnou. Učíme vás už dostatečně dlouho, takže je načase dát sem taky nějaký ten konkrétní příklad. Nablýskaný svět slavných nás zkrátka baví. A od koho byste se měla ve světě módy učit?

Jennifer Aniston

Milujeme ji už od dob Přátel jako ztřeštěnou Rachel. Ví, co jí sluší a měla by si z ní vzít příklad téměř každá z nás. Musíme uznat, že jí to prospívá a od dob natáčení se vlastně zase tak moc nezměnila, stále jí to sluší. Vsází většinou na jednoduché kombinace, na civilních fotografiích na sobě často mívá šedou, vsází na klasické košile ve spojení se sukněmi, případně padnoucími džínami. To můžete směle okopírovat i vy.

Catherine, vévodkyně z Cambridge

Alias Catherine Middleton, toho času její výsost, manželka prince Williama. Tahle dáma nemůže v našem výčtu chybět. Protokol jí samozřejmě velí elegantní styl, ale minimalistické pojetí rozhodně inspirující je. Vévodkyně často nosí sukně a podpatky. To je jedinečná zbraň. Padnoucí saka vám zároveň dodají na ženskosti, nebudete působit nudně a upjatě. Něžné barvy a šaty jsou dalším tajným trikem. A ač patří do královského rodu, nebojí se Kate nosit ani modely z běžné konfekce.

Emma Watson

Dávno už vyrostla z dětských střevíčků čarodějky Hermiony. Sama se nazvala minimalistkou. Základem je pro ni samozřejmě černá, ale nebojí se ani výrazných barev a odvážných vzorů. Sporadicky na Emmě uvidíte šperky. Ráda sahá pro inspiraci k šik Francouzkám. A co nám radí závěrem? Nebát se pánského stylu. My souhlasíme, strohý styl dotažený k pánské dokonalosti z vás chlapečka určitě neudělá, ale naopak podtrhne vaši ženskost.

Victoria Beckham

Módní návrhářka prostě musí mít módu v krvi. I když také ona vsází na jistotu v podobě černé barvy. Nepostradatelným doplňkem jsou pro ni sluneční brýle, ostatně doplňky tahle dáma miluje, ať se jedná o kabelku nebo šperky. A co je naprostý základ vaší garderoby? Samozřejmě kvalitní spodní prádlo. Je libo osobní rady přímo módní ikony? Noste nadčasové kousky a nebojte se občas sáhnout v rámci inspirace také do jiného období. Victoria si oblíbila módu padesátých let.


Foto: Pixabay & TrendyModa.cz

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like