Šperky a trendy dnešních let

Šperky milujete. Není na obzoru zrovna žádný muž, který by vás zahrnoval zlatem a drahými kameny? Kupte si prostě nějakou tu blýskavou drobnost pro radost sama. A nemusíte kvůli ní navíc jíst do konce měsíce suchý chleba, protože si beznadějně zruinujete konto. Obchody nabízejí celkem bohatý výběr nejrůznější bižuterie. My vás inspirujeme nejnovějšími trendy pro letošek.

1. čelenka

Dávno to není jen záležitost pro vás na sport nebo pro vaši malou dcerku, aby jí dlouhé vlasy nepadaly ve škole až do písanky. Čelenka splní také funkci estetickou. A pro náročnou květinovou ozdobu ve vlasech využití najdete taky. Vzpomínáte si na článek, kde jsme psali o fascinátorech?

2. industriálno

Pro tenhle trend se nadchl třeba Emilio Pucci, ale inspiraci v postmoderním apokalyptickém světě hledaly taky značky Chanel nebo Givenchi. Zkrátka využití všeho průmyslového. Takže na krku modelky měly třeba nápadné řetězy i se zámkem.

3. náušnice

Nápadné, barevné a doslova ve všech barvách duhy. Je libo velké modré náušnice nebo snad zelené? Výhodou je, že můžete mít ke každému oblečení jedny. Dolce & Gabbana se inspirovali květinovými motivy. Něžné růžové náušnice od Caroliny Herrery unosí romantičky.

4. dlouhý náhrdelník

Že méně je více, to v tomhle případě neplatí. Módní návrháři razí heslo, proč chtít jen jeden náhrdelník, když jich můžete mít více? Pokud si oblíbíte hned několik kousků, klidně je noste najednou. Ostatní doplňky byste ovšem měla zkrotit. Skvěle podtrhnou třeba jednoduché bílé tričko a džíny.

5. inspirace barokem

Perly, květinové motivy, to velí letošní trendy. Můžete mít výrazné náušnice, které se vyznačují náročnou k baroku se odkazující zdobností nebo neméně ženské, avšak jemné šperky. Ještě žádné perly ve své šperkovnici nemáte? Je ideální čas si je pořídit, směle je můžete nosit vždy.

6. náramky

Letos jsou pojaty jako výrazné solitéry. Vrstvení vám však není odepřeno. Ať už si vyberete po vzoru Calvina Kleina s náramek s výrazným přívěskem nebo zvolíte jednoduché, ale masivní kousky. Materiály jsou také různorodé, nemusíte zůstávat u klasických kovů.

7. jedna náušnice

Není to až taková novinka, nicméně se bude nosit i letos na jaře. Prostě si vezměte jen jednu náušnici. Modelky také měly náušnice obě, ale každou jinou. Inspiraci hledejte třeba u Lanvina. Móda nemá zkrátka žádná pravidla.

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like