Útulná kancelář je určitě velmi důležitáV práci trávíme mnoho času, na tom se určitě všichni shodneme. Není to právě příjemné, ale nedá se s tím nic dělat. Minimálně osm hodin, ale mnozí z nás tráví v hodině dvanáct hodin a více. Samozřejmě v případě pravidelných přesčasů je na místě položit si otázku, zda to má takto smysl. Život není jen o práci, a čím dříve si to uvědomíme, tím lépe. Nicméně i když nejsme přímo workoholici, v práci trávíme mnoho času. Je rozhodně velmi deprimující, že se svými kolegy strávíme často více času než se svými nejbližšími rodinnými příslušníky.
pes a laptop 

Tři důležité věci

Z výše uvedeného vyplývá, že jsou velmi důležité tři věci.

  1. Kvalitní vztahy v zaměstnání.– Je důležité zaměřit se na kvalitní vztahy v zaměstnání. Dobrý kolektiv pracovníků, kdy se jednotliví členové mohou jeden na druhého spolehnout. S některými lidmi to není problém, jsou lidé, s nimiž bychom obrazně řečeno zvládali sdílet dvojdomek, ale s některými lidmi to prostě dře. Je rozhodně žádoucí najít přijatelný kompromis a společnou řeč.
  2. Firemní benefity.– Aby zaměstnavatel získal od pracovníků skutečně maximální výkon, musí je motivovat množstvím benefitům jako školení, proplacené sick days, poukázky na kulturní akce a podobně. A samozřejmě příspěvky na dovolenou, vánoční prémie, to mají pracovníci rádi
  3. Je důležité se zaměřit také na pracovní prostředí. Neboli zútulnit kancelář. Doma si to hezky vyšperkujeme a v práci? Přitom se určitě všichni shodneme, že pracovní prostředí velmi ovlivňuje také prostředí. Nepodceňujte prostředí. Ostatně příjemné pracovní prostředí oceníte nejen vy, ale také Vaši klienti, které ve svých kancelářích přijímáte.

 moderní zasedačka

Vhodně zvolená barva nebo dekorace

Není nutné investovat do zařízení kanceláří velké jmění, ale určitě není na škodu poradit se se zkušeným architektem, který ví, co působí pozitivně a vhodně. Někdy stačí vhodně zvolená barva či dekorace. I malé věci dokáží učiněné zázraky.


Foto: Pixabay

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like